kto mi poradi???

Príspevok v téme: kto mi poradi???
smjalinka

awojte, uz rok uzivam hak REGULON aleee zistila som ze to mam na mna dost zly vplyv tak som sa rozhodla pre zmenu, uz som aj objednana k doktorke a ta mi isto poradi so zmenou ale zaujimali by ma aj vase skusenosti s hak, viem ze na kazdu to vplyva inak.... prosim napiste mi ak ste s nejakou hak fakt spokojne aaa ak by sa dalo aj jej cenu dakujeeeem

noonaa

ahoj,tiez mam lyndinette 20 a prvy tyzden som mala dost silne spinenie,dalo yb sa povedat,ze az slaby menzes...neviem,ci som urobila dobre,ale nechala som tot ak...a uz sa to neopakovalo....je to velmi silne ?ak jo,chod na gyncu

sajna

awojte ,mam taky problem...prvy krat som zacala uzivat antikoncepciu Lyndinette20 a 2 dni po menstruacii som ju opät dostala...neviem co mam robit pretoze v neziaducich ucinkoch sa nic take nespomina...neviete mi niekto poradit???Dakujem

noonaa

a aky zly vplyv ma na teba ? pytaj si taku,co ma najmensiu hladinu hormonov,co maju teraz skoro vsetky.....ja som velmi spokojna s lyndinette20 ale pred tym som mala aj laurinu,co bolo fajn....ale nerobila mi dobre belara....

smajlinka

nooo tak napriklad pribrala som asi 6 kil, velmi rychlo sa mi meni nalada, zacali sa mi objavovat zilky na lytkach...