Prosim pomozte, asi otrava

age44

ale ked budes vediet priznaky, budes sa viac pozorovat a navravis si, ze je to ta otrava! ale napokon, je vhodne vcas rozpoznat pripadnu otravu. tu su: pocit sucha v ustach, akoby strpnutie, problem s recou, az postupujuce smerom k plucam, co znemoznuje dychanie, zahmlene, nejasne videnie, ..... prip. aj to najhorsie.
ale ti vravim, ze sa neboj, take konzervy vydrzia dlho, vsak dakedy na vojne dostavali vojaci aj niekolkorocne konzervy.

otravena

zatial nemam, trochu sucho v ustach. ale mozno si to aj vsugeruvam, ked som si o tom citala. len cakam, ze pride to zahmlene videnie a bude tu show pre kolegov ak pride sanitka..

otravena

neviem, mnohokrat robim veci automaticky. inak ta otrava botulotoxinom je nieco strasne, nevedela som o tom. citala som teraz tie priznaky

aljoska

Tiež si myslím,že sa nemusíš báť.Aj keby si bola neviem ako unavená, vypuklé viečko by ti určite udrelo do očí.

otravena

prosim, vedel by mi niekto este poradit? vidim, ze sa prispieva do "dolezitych" tem ako "Chcem rovne vlasy a pod., ale ked ma niekto urgentny skutocny problem, tak to nie je take zaujimave.. to sa mi nepaci na tomto fore

otravena

dakujem ti age! lenze mna strasne bolel chrbat a bola som taka unavena a ubolena, ze som sa ani nedivala, co jem. tak som si ani tu dobu spotreby nepozrela. tak si nepamatam, ci to viecko nebolo vypukle, neviem. teraz som si citala priznaky otravy botulotoxinom, som v praci, a v hroze cakam, kedy zacnu

age44

neboj sa, nic ti nebude, ak by tam bol botulotoxin, konzerva by mala vypukle viecko. vzdy pri potravinach davaju rezervu na cas spotreby. ak je nieco nespravne sterilizovane alebo uzavrete, spravidla sa pokazi skor, ako uplynie doba spotreby.