Nizky tlak alebo nieco ine?

Príspevok v téme: Nizky tlak alebo nieco ine?
adi

Uz druhy tyzden mam problem. Vzdy poobede sa mi zacne tocit hlava, az mi je na odpadnutie. Neviem cim to je, mam sedavu robotu, sedim cely den pri pocitaci. Oci by mali byt v poriadku, nedavno som bola u ocnej. Musim k tomu povedat, ze mavam nizky tlak. Teraz si ho meriam castejsie, dnes som ho mala 89/56, co je dost malo ale u mna normalne, ale nikdy mi tak blbo nebolo ako teraz. Puls mam tiez dost nizky 60-65. Ak ma niekto podobnu skusenost, poradte, co robit.

adi

Velmi pekne dakujem za vase napady, dufam ze s tou tenaniou nemate pravdu. Asi je tazko povedat z coho to je, s chrbticou mavam tiez sem tam problemy, zrovna pred troma tyzdnami som mala vyskoceny stavec, ale nie krcny, ale asi 5-6 zo spodu. Nizky cukor mavam tiez, az velmi nizky, ale ten stav poznam a teraz je to ine. Pit pijem , aj ked sa priznam, ze mozno trocha malo. Momentalne tak 1,5l na den.

age44

a mas dobry obed? stravujes sa normalne? lebo to moze byt aj z hypoglykemie, teda zo znizenej hladiny krvneho cukru. nedietujes nahodou, pretoze cas popoludni je velmi kriticky, ak si mala napr. len slabe ranajky.

lucia87

ozaj ta neurologicka mi to vysvetlila tak, ze ked mas zataz na krcnu chrbitcu, napriklad aj pri sedavom zamestnani, nedokvuju sa ti dobre cievy a potom sa ti nedostava dost vela krvi do mozgu a z toho mas potom to tocenie hlavy. Mne sa to robilo po fyzickej zatazi. Ak to mavas poobede, moze to byt to, lebo po celom dni sedenia za pc mas pretazenu chrbticu.

lucia87

ja by som povedala, ze z chrbtice. Jeden cas sa mi trosku tocila hlava a neurologicka ma hned poslala za ortopedkou a ta mi dala rehabky. Skus daku dobru masaz krcnej chrbtice a chod s tym k lekarke. Zacni cvicit na fit lopte!

eye

pijes vela? moze to byt aj z toho, ze pijes vela vela vody alebo caju (ten isty caj-mozes sa predavkovat) ako mne tak byvalo blbo, tiez som si myslela, ze to je tym tlakom ale zrejme to bolo tym prepijanim sa...denne som zvykla stiahnut aj 6-7l ak nie viac

eye

mozno to je z toho ak pijes vela vela vody (alebo toho isteho caju-predavkujes sa) teda mne sa tak stalo, som pila aj 6-7l za den caju az potom som sa dozvedela, ze to moze byt z toho, ze pijem stale ten isty caj:D