Liečiteľka Anežka z Košíc, poznáte?

duci

pekny den prajem vsetkym co su na tomto portale :)) dakujem ze tak pisete a som rada ze som sa tu nasla aj ja , chcem sa spytat ako sa mam objednat , aky je teda postup ?ak niekto vie mi odpovedat budem rada .DAKUJEM

misha2

za diagnostikovanie cca 300Sk. Takže to je suma, ktorú si tam treba zobrať. Je potrebné sa objednať a ísť. Lieky sú zvlášť, ale ona odporúčí pre Vás lieky, vy však sa môžete rozhodnúť či ich kúpite, alebo nie. Ak si myslíte, že to niekde zoženiete lacnejšie..Je to na Vas.Je úplne férová a v pohode.
Je veľa "mastičkárov" je potrebné dávať pozor, ale ona je odborník v čínskej tradičnej medicíne. Sú krajiny, kde si môžete vybrať medzi obvodným, ktorý lieči našou medicínou a obvodným lekárom, ktorý lieči tradičnou čínskou medicínou./Švajčiarsko/Samozrejme v Číne dodnes funguje a lekáreň vyzerá ako bylinkárstvo.hihi.ČTM berie človeka ako celok. Treba si nájsť články o T.Č.Medicíne.

Lulu2011

zaujimalo by ma, kolko pani Anežka berie eur za vysetrenie, ked tu citam same dobre recenzie, isla by som aj ja ku nej

misha2

Ja mam s Anežkou veľmi dobré skúsenosti. Rok a pol mi nevedeli určiť diagnózu. Hoc Lekárov mám aj v rodine, ich diagnostika bola priam smiešna a nelogická. Alergológ,imunológ, kožný atd. nakoniec som musela isť do nemocnice. Vtedy som sa rozhodla, že koniec a naqjdem alternatívnu liečbu. Poradili mi Anežku a klobúk dole. Je odborník a má aj určitú danosť, ktorá nám jednoduchým ľudom pripadá čudná. Mňa však zaujíma len to, že ma vyliečila.Pekný deň

tamyia

Nehovorim za seba, ale za svoju kamosku. jej Anezka pomohla uz 2x. Najprv nemohla roky otehotniet, absolvovala rozne vysetrenia vratane IVFiek. Nakoniec predsa len zasla za Anezkou. Ta videla problem na vajecnikoch, dostala lieky na preliecenia a do roka aj otehotnela. Teraz pomohla jej muzovi, mal ten problem, ze bol vzdy unaveny, nic nebol schopny urobit, nevladal. Problem bol v oblickach a nadoblickach. Ledva pracovali. Za 4dni uzivania liekov sa uz citil lepsie, energia sa mu vratila. Robi aj to co predtym nikdy nezvladal - venovat sa detom :) Sudedinmu synovi pomohla Anezka tiez, aj to len co ho videla na fotke. Chlapec mal uz od puberty skrytu intoleranciu na lactozu (to lekarov ani len nenapadlo) a mal zahlieneny cely organizmus, vratane mozgu. Chlapec bol psychicky na dne, liecil sa uz aj u psychiatra. Po kratkom case je ako vymeneny. Upokojil sa. Agresivita ustupila. Nielen vdaka liekom, ale aj dietou- ziadne mliecne vyrobky uz nekonzumuje, ziadne mlieko, ani jogurt, syr, nic. Super! Chvala Anezke!

florida

kwietok - no zacalo mi to padanim vlasov a to v strasnom mnozstve, kozna mi dala len vodicky, vitaminy, zhadzovala to na HAK, testy mi ukazovali setko oka az na zvysene leukocity, na to to vsak nezvalovala.. len sa mam drzat jej rad, vlasy uz mam natolko riedke, ze ma to donutilo ist k Anezke-liecitelke ta mi zistila, ze mam strasne slabe oblicky, ktore sa zmensuju,aktualne su uz velmi slabe, su napadnute bakteriami, ktroe sposobuju ze mi oblicky hnisaju, mno a to ma za nasledok napadnie vlasov, lebo nedokazu vycirkulovat krv az do mozgu a vraj preto sa citim stale unavena, slaba, malatna...a vraj preto tie zvysene bielkoviny - hnis v tele... lekari mi ziadne ine testy nerobili, vdaka bohu ze som sla za tou liecitelkou, lebo by som dopadla presne ako moj, uz nebohy, ujo, ktory trpel tou istou diagnozou, a ktoremu to lekari takisto nevedeli zisti... :( aa co sa vlasov tyka, tak to urcite pridem o vsetky, bohuzial :((

fenomén

Sú jednoducho ľudia, ktorí vidia auru a vedia z nej zistiť veľa informácií, niektorým stačí počuť hlas- diagnostika po telefóne....

evelina

florida, máš pravdu, lebo ta kamaratka isla za nou aj kvoli synovi a neveste, ktorí nemozu mať deti, tak vtedy uz im dala aj viac liekov, tak platila tiez viac. ale ako som pisala, mnohi kamaratku nespoznavaju ako ziari a srsi energiou po navsteve u Anezky.