Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

mladé

dubka

Cicaaaa, tak tak. Vždy lepšie starší, ktorý vie, čo chce, ako nejaký pubertiak. Dufam, že sa podarí, aby sme tu boli niekedy aj naraz a pokecáme, pa dubka.

ivka2

ja budem mat coskoro 22 a ak by som si mala vybrat priatela tak min. o 5 rokov starsieho..najlepsie tak okolo 28 - 30...neviem si predstavit chodit s 22rocnym ...:-/ ...musel by byt fakt vyzrely a vediet co chce a je mi jedno ci by bol zelevocar , len aby bol normalny..:)

cica

ahoj dubka.si to velmi dobre napisala dakujem ozaj..presne to sa mi paci aj ked je starsi ale ze vie co chce od zivota a toho aj dost prezil,a ze je skuseny a cielavedomy to je az velmi:)neviem ale tiez nevyzera na 33 asi preto ma pritahuje...nie lne preto podotykam...cica

evka24

pepoo...
ja zboznujem starsich chlapov....od mlada...
mam 31. viac mi imponuje 40 ako 30:)
vysanteni a skuseny chlapy:)no niekedy 40 neznamena vyzretost a skusenost:(:(:(

dou

ked mas vela penaziii tak ano. ked napr. vidim nejaku mladu krasavicu s nejakym obschnutym 40+ nijak zvlast peknym...tak sa zamyslim ci by s nim bola aj keby bol zelovocaar. :))))

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

mladé - Fórum - ZDRAVIE.sk