mladé

gomez

ale ale, dievčence, veď keby to silno chceli, tak to hádam niejako vytrima!:)) A keby si to zaplatili, tak predsa ich nepošle do kina.:) Nehádžte to všetko na pepíka, vždy k tomu treba dvoch.

heureka

no konecne..som si myslela ze len ja v tom vidim divne veci....nejde mi to do hlavy.. ty pepoo? a kebyze sa zakon nijako netyka toho kedy moze zacat clovek sexualne zit tak by si si zacal aj s mladsimi ako 15?cisto zo zaujimavosti..

zuzkalinka

ale nezda sa mi na mieste ze jeden takmer 40rocny vlk tuzi po 15tkach...podla mna tam nebude nieco na mieste,...mam 14rocnu sestru a neviem si ju predstavit este s nijakym ani o dva tri roky starsim a nieto este so 40tnikom...

zuzkalinka

ja mam 21 a moj ma 36, je v dobrej forme, dobre vyzera, nejedna mlada sa za nim obzrie, nema sice mercedes ani obzvlast velky nastroj, ale za to velke srdce a je uzasny clovek

zuzkalinka

Ahojte, mam kamaratku ma 21 jej priatel 53, teraz sa im narodila prekrasna dcerka, klape im to, viem, je to trochu priskrtene za vlasy, ale ja ich neodsudzujem

cica

ahojte.zaujimava debata sa tuna rozbehla.dubka teba sa chcem opytat si pisala ze tvoj priatel ma 33 a ty 22 a ze je to vsetko oki.ja mam tak isto ako ty a spoznala som 33rocneho muza.padli sme si do oka ale ja stale rozmyslam ci to nie je velky vekovy rozdiel.na jednej strane je to ok ale na druhej stale tam bude tych +10 minimalne navyse.a ked on bude mat 50 a ty sa budes citit stael mlada?ale som rada ze uz viem o niekom kto to zazil.mozno ma to podpori ze sa to da:) dakujem

pepoo

marienkalienka
tak nie som pedofill pod 15 by som nechcel to fakt nie nie som blazon som len jeden z mnohych ktorí to priznali mozno aj tvoj otec je taký ale je ticho
dubka- ty si velmi rozumna a inteligentna na rozdiel od tych ostatnych co mi odpovedaju.budem premyšlať.

marienkalienka

nevidite, ze pepoo nechce 18, 19, alebo 20-rocne baby ... ked mal nieco s 15-rocnou, urcite fantaziruje o 13, 14-rocnych !! Je to chore, a pepoo je hnusny pedofil. Tiez si myslim, ze sa Ti to vrati, pepoo

lea123

....KRASNUCKA tak radsej ani nechcem vediet o co dochadzam.....ja mam 20 a so starsimi muzmi by som si pripadala v mojom veku ako s otcom...psycholog by ti povedal, ze si kompenzujes nedostatocnu lasku otca v detstve...TAKZE LIECIT SA MOZES IST TY K PSYCHOLOGOVI a po chlapoch na viagre s vraskami moc netuzim...mozno ked budem tak stara ako oni....fakt mi asi nedochadza o co dochadzam :)))))))))))zaujimave, ze vzdy sa ozvu ti pravi ludia :)))))

dubka

Pepoo, zase sa mi neraz potvrdilo, že sem píšu hlupy ludia..necítaj nazory 15ročných dievčat. Bez ohladu na to či sa uraziš, z tvojej strany je to len dočasný rozmar, ktorý može ublížiť nielen tebe, ale aj dotyčnej a tvojej rodine. Najlepší sposob, ako tym neubližiť nikomu je, ist občas do bordelu na priležitostný sex s 18stkou, pri ktorej nebudeš mať pocit viny, pretože to je jej práca a navyše je to anonymne. Pepoo zamysli sa nad sebou, spominal si že máš deti, predstav si že jedneho dna by si stretol svoju dceru v meste, ako sa drzi za ruku s 40dsiatnikom, a možno aj starším, velmi by ťa pichlo pri srdci. Uvedom si, že sa ti to može vrátiť a tvoja dcera bude jedna z nich.