mladé

krasnucka

lea123 a zhnusena
chodte sa liecit Vy pretože nevieto o čo prichadzate ja mam 17 a chcem len staršieho v je ho rokoch

zhnusena

tiez si myslim, ze si uchylny pedofil !!! predstav si keby si Tvoja 15-rocna dcera rozdavala s niekym takym starym !!!
Si hnusny, dufam, ze Ti raz odpadne penis !!!

pepoo

Ahojte uz som konecne tu.
Dakujem za nazory..Takze nemam ani velky nastroj ani vystavacnu kreditku
chcem len tajny vzťah s mladou babou nieco dobrodružné.Nedavno som mal 15 rocnu nech si myslí kto chce čo chce .Bolo to úžasne aj ked k styku neprišlo.Nikdy to nebudem lutovat aj ked mam zenu a dceru starsiu ako 15rokov.
Až vtedy som pochopil tych muzov čo ich vsetci odcudzuju ze usli od rodiny.Keby o to stala ta 15 rocna urobim to iste aj ked svoje deti velmi lubim.Kto to nezazil nepochopí.S pozdravom...Kto chce nech mi napíše mam registrovany mail.

heureka

chlapi o toto vy naozaj stojite? viete dobre ze su s vami len pre peniaze a nevadi vam to?
a vy baby vam nevadi ze sa vas dotyka niekto koho nelubite a mozno sa vam aj protivi? stacia vam peniaze ku stastiu? teraz to nikto neberte ako odsudzovanie to ja len cisto zo zaujimavosti??? ja mam 18 a neviem si predstavit vztah s 25 rocnym a nie to este so starsim...

gomez

:))) ano salalka, len som si to chcel overiť:) Nikdy som za sex neplatil, tak to ti potom nezávidím tú ťažkú prácu. Tým veľkým nástrojom som nemal na mysli zrovna rozmery:)))) ale veď tebe to môže byť jedno. Inak dnes ľudia urobia za prachy všetko. :))

nunulik

42M - 18Z -- tak nie jeden takyto vztah maju moje kamaratky ja osobne nie a ani by som nechcela.. no ale zvacsa oni sa nechavaju vydrziavat peniazmi to je to preco s tebou su tvoje prachy.. auto. oblecenie vonavky vecere.. a uzivanie si.

salalka

gomez, o "velky nastroj" vobec nestojim ... skor naopak, mala som priatela s "velkym nastrojom" a nebolo to bohvie co ... ten mercedes by sa zisiel viac ako "velky nastroj" .... hlavne nech ma tie prachy :-)
pepoo sa nejak neozyva, zeby si to zrazu rozmyslel ? ;-)