da sa to?ja uz neviem ako..poradte pls

danuska1

tak to je divne. fakt. a mala si taku istu zivotospravu? a ked si cvicila bolo to viac alebo menej ako 30 min.?
netreba: si este tu??

danuska1

tak to mas lepsie :).. tak si daj tri jogurtiky. moje su pri 168 mam 52. no mala som uz aj 57 a potom 49. najlepsie sa citim ked mam 50-51...
ale otazka bola ako dlho cvicievas.

lea

praveze mam dobru vahu. pri 1,76 cm 58 kg
bez sportovania a s jedenim vsetkeho vratane vela sladkosti
a nie je to geneticky. vsetci v rodine su tucni

danuska1

je to mozne... ako dlho sportujes? je to viac ako 30 min? a potom predpokladam, ze sa poriadne nadlabnes :) tak sa ani niet comu divit

lea

ja mam opacnu skusenost. ked nesportujem, nepriberam. neviem, cim to je. chipsy by sa nemali, ale mala som na ne chut. a este si dam 2 jogurty :-) netreba: kolko vlastne merias a vazis, uz nas to zaujima

danuska1

netreba: treba sa zacat stravovat tzv. racionalne ak vies co to je (este). nechudne sa na ukor zdravia ale pre zdravie. a vsetko co tu uvadzas je skor na ukor. schudnut a nepestovat sport - je tazke... ale najrychlejsia a najlepsia mozna alternativa vedie prave cez pohyb (prijem - vydaj)

netreba

no nejaku radu ako to dostat von,prehanadlo neuzijem,lebo dnes som si ho dala 2krat a bojim sa ze zajtra v skole nevydzim,ako mam zvracat??prosim :((