Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

chlpky - muzske hormoy??:(

Príspevok v téme: chlpky - muzske hormoy??:(
fnukula

na tvari som si nasla asi tri chlpky velmi zblizka ked sa pozriem do zrkadla ich je vidiet a aj pod ocami vo vonkajsom kutiku.tak mam z toho travmu ze je to na denom svetle vidiet.mozem mat v sebe muzske hormony? alebo co?co mam robit?existuju lieky, ktore mozu potlacit tie hormony a ze by mi zredukovali aj chlpky a uz nenarastli spat?mate aj vy taky problem?ci som sama?:(

lorinka

LUCIA .. na aky laser to chodis?? ako je mozne ze to trva tak dlho??
ja uz mam vyskusany laser LIGHTSHEER ET a s tym su teda fakt super vysledky takze preto chcem aj na peru .. a tam je to fakt ze 3-8 sedeni a koniec ..ale ja ich mam aj malo len v kutikoch pery

-.lucia.-

no ja chodím na laser už 6 rokov každé dva mesiace :( za päť minút zaplatím 1 200,- Sk ale tak výsledky stoja za to... na začiatku mi lekárka hovorila, že tak maximálne 5 ošetrení... no a naposledy povedala, že tam budem musieť chodiť kým bude len tento laser, že na úplné odstránenie chĺpkov budem potrebovať výkonnejší... :-(

lorinka

ja mam tiez tento problem a urcite nechcem depilovat, lebo to treba neustale opakovat. rozhodla som sa pre laser tak onedlho an neho zajdem .. bol tu niekto na laseri? kolko treba opakovani?

cica

Skús cukrovú depiláciu, je veľmi vhodná na odstránenie chĺpkov nad perou ale aj celého tela - je to deplácia pri ktorej pasta chĺpok obalí, prenikne do vlasového folikulu a tým dosiahneme jemnosti a celistvosti odstránenia.

beta22

toto aj mna stve nad hornou perou mam tmavsie chpky ktore dost vidno nechcem si ich depolivat lebo narastu este hrubsie...tak to riesim ze si ich odfarbujem...ale to musim skoro kazde 2 tyzdne...neviete co s tym?

andie

aaale co by..to ze mas tri chlpky na tvari absolutne neznamena, ze mas viac testosteronu.kazda zena ma na tvari chlpky, zvacsa jemnulinke a moze sa stat, ze 3 su silnejsie. ludia denno denne zomieraju a ty mas traumu z chlpkov..

hmmm...

kazda zena obsahuje v urcitom mnozstve aj muzske hormony- testosteron ako aj muzi obsahuju estrogeny., pretoze metabolizmus vzniku tychto hormonov je ten isty. Ibaze u zien testosteron produkuju nadoblicky a nie ako u muzov semenniky. Pravdepodobne mas vyssiu hladinu testosteronu ako je v norme...takze tolko k teorii, ale co sa tyka praxe, uz ti neviem poradit...asi sa ich zbavis jedine depilaciou

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

chlpky - muzske hormoy??:( - Fórum - ZDRAVIE.sk