Kto by mi vedel poradit s dcerou.

Príspevok v téme: Kto by mi vedel poradit s dcerou.
vizi

Mam 20rocnu dceru ktora velmi malo je.vysoka je asi 172cm a vazi asi 52-53kg.Ked aj je,tak moc nevladze zjest.ma za sebou maturitu a je nezamestnana.Nic ju nebavi,nevladze.Je psychicky labilna.Mam druha s ktorym si nerozumie.Pritom viem,ze ju ma rad.Ale je to tak ci tak pre nu cudzi clovek.Ku psychiatricke ju nedostanem.Bojim sa co bude dalej.Chcela by ist do cudziny s kamaratkou.Je moc nesamostatna,musi ju niekto drzat a dirigovat.Pani doktorka povedela ze ma nabeh na anorexiu.Treba to podchytit co najskor.Som z Martina.Kto by mi mohol a vedel poradit.Dakujem.

alica22

dakujem,vizi,ze si si ma zastala,nemusela si,ale cloveka to potesi.vies,dnes svet praje hulvatom a nevychovancom.a velmi by som ti priala,aby ste sa raz s dcerou nasli,aby aj ona,ked bude citat tieto riadky,pochopila,ze nie som proti nej,proti ziadnej z vas,zivot jednoducho prinasa aj trapenie,ale dolezite je,aby sme sa mu nepoddali

vizi

Preco chodi tolko slovakov robit podradne prace do zahranicia?Pretoze si myslia,ze na slovensku nenajdu lepsiu robotu a platy ktore su tu sa mladym zdaju male.

vizi

alana-zato ,ze ma niekto 4 deti nemusi nosit kroj a byt z dediny,ze ma taky nazor.Ani ja ho nenosim a byvam z v meste.

alica22

alana-a co este dokazes okrem osocovania a ohovarania inych?ublizujem ti ja nejako?kecam s vizi-mas nejaky problem???