Kto by mi vedel poradit s dcerou.

Príspevok v téme: Kto by mi vedel poradit s dcerou.
vizi

Mam 20rocnu dceru ktora velmi malo je.vysoka je asi 172cm a vazi asi 52-53kg.Ked aj je,tak moc nevladze zjest.ma za sebou maturitu a je nezamestnana.Nic ju nebavi,nevladze.Je psychicky labilna.Mam druha s ktorym si nerozumie.Pritom viem,ze ju ma rad.Ale je to tak ci tak pre nu cudzi clovek.Ku psychiatricke ju nedostanem.Bojim sa co bude dalej.Chcela by ist do cudziny s kamaratkou.Je moc nesamostatna,musi ju niekto drzat a dirigovat.Pani doktorka povedela ze ma nabeh na anorexiu.Treba to podchytit co najskor.Som z Martina.Kto by mi mohol a vedel poradit.Dakujem.

jaja22222

alana ivana
ja som to vedela
je v tebe vela hnevu voci matke a ked hovoris aka ona je pablb tak tymto spravanim sa k nej trochu priblizujes ...spravas sa ako ona ked teba tu ociernuje alebo mozno aj horsie
co ti urobil jej druh ked sa vratil z dovolenky? povedz nam

thesiamee

jaja: len mi to tak udrelo do oci, ze som sa potrebovala uistit...
nemam velmi odsledovanu tuto diskusiu, ma asi milion stran,tak neviem, ci ste sa uz dostali ku nejakym konkretnym rieseniam malych jednotlivych problemoch, co sa da spravit hned teraz, ako zacat...
teoriu ovladame asi vsetci, ale k tej praxi sa tazko dopracovavame...

vizi

a ked som im aj coto vykricala,tak to vyslo zo mna ani neviem ako,nevedela som co robit.Tak som sa aspon vykricala.Bit som ich nechcela.

vizi

thesiame-zas co napisem, obratia proti mne,snazim sa ,aby deti mali co potrebuju,radsej ja som si nekupila, ale im ano.Zas povedia ,aby som si priznala aj ja chyby.Preco nie?Ved som len clovek,kazdy robi chyby.Aj ja.A urcite som ich urobila dost,ale nie s vedomim,aby som niektorej ublizila.Aj ked sa to nezda.

jaja22222

vizi
a teraz tu sedim a zase zanedbavam rodinu tak zacala u nas doma anorexia ze som vela sedela na pocitaci
takze vizi je to na tebe ty si tu ta dospela a zodpovedna a ide o tvoju rodinu ktoru si ty vytvorila takze rob s tym nieco snaz sa svoju rodinu zachranit snaz sa neprist o dcery