čo vy na to...kozmetika AB..hm???je dobra??

Bellatrix

nini16 ahoj a nemysliš ty nahodou také tie maličké balzami na usta od ASTRID? lebo tie predavaju hoci kde v potravinách mávajú ich aj pri pokladniach, skús sa volade opytať, ale myslim, že je to astrid značka nie ab.viem lebo moja segra ich používa

lenulka1985

Ahojte. Nedalo mi, aby som neprispela mojim nazorom na AB kozmetiku.
Skusila som uz vela roznych kremov, a kade-coho. Az raz som natrafila na krem na tvar- a nemala som na vyber, tak som ho kupila. ze ked nebude dobry, dam ho mamci, alebo kamoske. Nebol drahy, tak som necakala zazraky. Ale velmi milo ma prekvapil. Velmi som s nim spokojna.
O nejaky cas som sla po inej drogerke, a nadabila som na balzam na pery- AB- na akciu, a kedze som zavisla na balzamoch, tak som si kupila. Po prvom vyskusani som sa presvedcila, ze iny kupovat nebudem, a priatel mi hned zaobstaral dalsie2- do reervy:))) a este som skusila telove mlieko s aloe- je na moj vkus velmi riedky, ale vyborny na masaz:))) krasne sa vstrebe, a zanechava rijemny pocit cely den:))))
Az dnes som si uvedomila, ze som s tymi vyrobkami spokojna,a vsetky su AB:)

nini 16

ZUKY,

velmi dakujem za info...ja som z blavy a tu som spominany ruz nenasla. Ty si odkial...? Ak ho maju tam u vas, normalne by som tam aj zbehla:O)

kejka

ahoj In, bol to obyčajný krém AB proti vráskam s Q10. Treba si ,,postihnuté časti\" tváre pravidelne natierať a masírovať.

kiki

Ja od AB pouzivam iba krem na suchu plet, takze k inym vyrobkom sa neviem vyjadrit, ale s nim som maximalne spokojna. Vyskusala som uz asi kazdy krem, ktory bol dostupny, az som skoncila pri tomto.

ln

ahoj kejka ja som este tiez velmi mladucka,nie som este ani dospela a uz mam
vrasky,skor vrasku...taku v strede cela,lebo ho casto "krcim" a dost ma to trapi,rada by som sa jej zbavila,zaujal ma ten tvoj prispevok,ktory krem si konkretne pouzivala?