Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

čo vy na to...kozmetika AB..hm???je dobra??

kejka

mne sa začali robiť vrásky na čele a okolo úst (zo solárka)a to som mala len 20r. Kozmetička mi poradila AB krém na vrásky. Pravidelne som si nim natierala vrásky, no a oni po cca mesiaci zmyzli. Ja mám s AB dobrú skúsenosť.

zuky

ahoj nini.. ja viem presne aky myslis.. ja ho mam velmi rada...najlepsie veci su jednoduche:)) a v nasej drogerke ho v pohode dostanem vzdy..v 101 drogerii. je taky mensi vsak?? Ale zavisi odkial si..

nini 16

Ahojte,

...ja postradam na trhu jeden mini ruz na pery od kozmetiky AB....ktory sa v dogeriach vyskytoval asi cca v 80-tych rokoch.
Bol oznaceny ako: \"napl do ruzu AB 9\",
mal krasnu svetloruzovu farbu a jeho konzistencia bola hustejsia a bez lesku.

Predavali ho v jednoduchom ciernobielom, nevysuvatelnom obale za 9,50 kčs.
(takyto obal sa vyskytuje v drogerkach aj dnes ako mini pomada na pery...al. jeleni loj)
Velmi mi vyhovoval a dost ho postradam,lebo som nenasla za neho
adekvatnu nahradu.

Neviete mi poradit, kde by sa dal zohnat? V drogerkach ho uz nemaju...
Dakuejm.

nika21

ja som z ab kozmetikou velmi spokojna, tiez sa pripajam k nazoru,ze kazda plet potrebuje nieco ine..mne napriklad zistili perioralnu dermatitidu, preto nemozem pouzivat vela pripravkou napr. pletova voda balea mi veeelmi vadi.naopak ab mi zase velmi pomaha..

pentium

podla mna je ab kozmetika celkom fajn,nerobi zazraky,ale je prijemna,podla mna ak nepomoze,urcite neuskodi,nie je ani velmi parfumovana...

terullka

Ab je vyborna kozmetika ja mam moc problematicku plet lebo si na nu nemozem dat hoci aky krem lebo som alergicka ale Ab mi vyhovuje absolutne

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

čo vy na to...kozmetika AB..hm???je dobra?? - Fórum - ZDRAVIE.sk