Prve rande...bojim sa..trapas?

Príspevok v téme: Prve rande...bojim sa..trapas?
habitka

Zajtra mam prve rande.Mam 13 a on ma 16..piseme si na icq ...byvame na jednej ulici pozname sa z videnia....som si myslela ze je tazko namysleny ..ale nieje je super napisal mi ze by sme mohli nieco zajtra poriesit...tak som suhlasila a teraz sa bojimm...1.nikdy som sa nebozkavala a bojim sa ze sa zhovadim2.som rysava a bojim ze utrpi sok(videl moje foto ,)3.neviemco si mam obliect 4.co make up? vyrazny ni vyrazny?5mam strasny strach...ze to dopadne zle..pomoc

Rescue84

tak problemy vo vstahu sú špecifické podla chovaní partnerou nečo nekomu vždy vadí treba vediet do akéj mieri budete mat problem ak ide na prví krat na rande tak treba aj vediet ak nahodou fajčite či ta vaša druha polovička neje alergicka na dym aby ste mu neubližili čo sa tyka pozkavanie tak treba davat pozor či ta vaša polovička nema vyražku na ustach ak ano tak dat mu len pusu na lice aby ste nechytili aj vy

jaaaa

habitka: 1. s bozkavanim nemaj strach sice aj ja som sa ale išlo to tak prirodzene ako by som to už dakedy robila :) ,1. ryšavky sú teraz in aj brunetky sa farbia na červené odtiene takže to je ok :), 3. obleč si rifle a dáke triko v ktorom sa cítiš prítažlivá nie velmi vyzývavo taký normál, 4. make-up skor jemnejší a zvýrazni si bud oči alebo ústa nie obe naraz, 5. strach je prirodzený určite aj on ho kus má :) DRZIM PALCE !!!