Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Predčasný pôrod

Príspevok v téme: Predčasný pôrod
Livi6

Chcela by som si vymeniť skúsenosti s matkami ktoré porodili predčasne, no najmä s takými ktoré nevedia príčinu. Ja sama som porodila v 30.tt, je to už 14 mesiacov a dodnes mi nikto nepovedal prečo.Dostala som nasledovnú odpoveď na moju otázku, ktorá ma ale neuspokojila - proti prírode sa niekedy bojovať nedá...

neggy

Pred 6 rok. som prežila presne to iste ale mala som ešte aj kontrakcie a tvrdlo mi brucho mesiac som si poležala v nemocnici na infuzkach a potom sa to ustálilo a nakoniec som ešte 2 tyž. prenášala.Všetko dobre dopadlo a dnes mám krásnu babu.Držím palce a chce to hlavne pokoj.

Livi6

Držím palce, aby všetko dobre dopadlo. A hlavne nezabudnite obaja myslieť pozitívne, je to dosť dôležité.Myslím na Vás.

kristian

Manželku prijali včera v 29t. na pôrodnu sálu,pretože bola na 4 cm otvorená hlavička bola dole-nemá žiadne bolesti ani krvácanie či odtečenú plodovú vodu.Nasadili infúziu injekcie do svalu aj lieky na dobrý vývoj pluc bábetka.Je šanca že bábetko vydrží ešte pár týždnov.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Predčasný pôrod - Fórum - ZDRAVIE.sk