Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Roaccutan

lucken

ahoj ja som uzivala cca 6mesiacov ..mala som akne na tvari a chrbte robili sa mi podkozne ..a mala som aj pory na nose..pocas uzivania sa mi susila pokozka ale nie nejak extra mizli mi skvrny po akne dokonca mi zmizli aj pory tvar som mala krasne cist..jedine co mi vadilo ze sa mi strasne vysusali pery az do krvava stale som ich musela natierat extra mastnymi balzammi ..jedine co ma teraz stve ze mi strasne vybledla pokozka na tvari kazdy mi hovori ze vyzeram ako chora ..pritom som sa vzdy pekne opalila ..telo sa mi opali ale tvar menej len celo.. pupaky mi obcas vydu pred kramamy ale da sa to vydrzat.. :)

RNG

Acne conglobata je len viac infikovana forma acne vulgaris,s vytvaranim hnisavych vackov , cyst, pustuli a podobne a to vsetko zacina so zapchatymi mazovymi kanalikmi.
Myslim, bingham, ze by si si skor ty mal o tom nieco precitat, skor nez kritizujes.

Preto na to lekari predpisuju skodlivy roacutane, ktory znizi vylucovanie mazov a tym moznost vytvarania acni.
www.skincarephysicians.com

bingham

RNG

Zase pises blbosti, blbosti a blbosti...

ACNE CONGLOBATA...studuj a citaj...urobis tym laskavost vela ludom co maju problemy s tymto tazkym ochorenim

RNG

Acne sa vytvaraju tak, ze sa pri vylucovani tukov cez mazove kanaliky tieto kanaliky zapchaju stvrdnutym znicenym tukom.
Nuz najlepsia obrana proti tomu je nejest taketo znicene tuky....
Ale ked ich mas za cely zivot v tele nabierane kvanta, jedine co ti pomoze je znizit ich vylucovanie znizenim cinnosti mazovych zliaz a to sa da dosiahnut napr doplnkami ako zinok, DIM, vytazky z korenov zihlavy a velkymi davkami vItaminu A, co uz nie je celkom bez skodlivosti, lebo ti vyschne koza, sliznice, slinne zlazy, a dokonca to ovplyvni aj vylucovanie hlienov v crevach, co zvysi moznost poskodenia (mechanickeho) crevnej sliznice.

RNG

Nuz z primitivnosti ma nejaki teenageri rozhodne nemozu obvinovat. A v tejto teme neuvadzam svoje nazory, ale informacie od roznych alternativnych lekarov, ktori mali uspech pri lieceni acne inymi metodami.
A nevidim dovod na pouzivanie skodlivej chemikalie, ked je na vyber ovela menej skodliva vysoka(hoci nizsia ako roacutane) davka prirodneho vitaminu A, napr vo forme retinol palmitate.
Kedze ale to nie je patentovany liek, a nikdy nemoze byt, lebo patentovat sa daju len umele latky, tak neocakavaj, ze farmaciou vyskoleny lekar ti o tom bude nieco vediet povedat, cest vzacnym vynimkam,lekarom, od ktorych informacie sem davam.

RNG

Roacutane je skodliva chemilalia, umela, zamorenie tela.
Prirodny vitamin A ako retinol a retinol palmitate alebo rozne karotenoidy sice co vyssich davkach sposobia vyschnutie koze a sliznic, a tym aj prestanie tvorenia sa akni,stacia aj mensie davky, do 15 mg, ale po dobrani nie su ziadne skodlive nasledky v tele, lebo sa jedna o prirodny vitamin, s ktorym si telo vie poradit, tj ho spotrebovat alebo vylucit.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Roaccutan - Fórum - ZDRAVIE.sk