neznasam sa

bejb

poznam naozaj vela bab ktore niesu vobec pekne,ale maju take sebavedomi,ze po nich chalani idu este vieac ako po tych krasnych,"vyoblieknych"...naozaj,ked budes so sebou spokojna ty,bude aj tvoje okolie..a ked niesi,tak na sebe troska popracuj..najdi si nejaku aktivitu,napr.tanec,alebo nejaky sport..neskusaj niake diety,to ti naozaj nepomoze..staci mat pohyb,nejaku aktivitu a hned budes stastnejsia:)

neznaska

No,niekedyy ale cloveku pride luto ked okolo neho chpodia prsate krasne baaby s dokonalpou postavou a skevlo vyobliekane...preco aspon prsa alebo krasne chudu postavu nemozem mat?:(

úsmev

Som sklamaná,že aj takáto stránka tu vznikla. veď každý človek je iný. To je fajn. No a nikto nie je dokonalý. Chlapom vôbec nezáleží na tvojich prsiach ale na tom ako sa vieš predať. Niekedy škaredé v úvodzovkách ženy majú pekných priateľov. No a všetky ženy máme pekné. Ak ty vypadávajú vlasy navštív kožnú lekárku. A ona ti pomôže. Zamyslite sa nad sebou a hladajte na sebe to pekné a dobré. Možno čo ti považuješ za zlé tvojej kamarátke sa to páči. A pozor na závistlivé kamošky tie naozaj vedia byť otrava. Neverte všetkým rečiam. Skúste byť sebavedomé. Je super, že každý deň si môžeme niečo vylepšiť na sebe. Neseďte doma chodte na prechádzku športujte proste myslite na niečo pekné. A čakajte každý deň krásné nové pekné zážitky. Všetko závisí od vašich myšlienok. Pekný deň vám prajem. Gabika

neznaska

a preco je to take neferove e baby sa narodia cele pekne vyvinute a dokonale a niektore su takee strasnee.:(
ako sa mam zacat mat radaa,.,,nejde toooo

asia

čo sa pri bulímii deje s telom, ked miesto chudnutia začneš nevysvetlitelne opúchať a rapídne priberať,človek potom prepadá ešte väčšej úzkosti zo strachu z tučnoty a dostáva sa do bludného kruhu,zažil to niekto

flower

postav sa pred zrkadlo a opakuj si: aka som krasna, aka som krasna, aka som krasna, musim sa mat zacat rada:) len tak pre zaujimavost, skus si precitat tento pribeh: www.primar.sk snad ta troska posilni:)

neznaska

No,ono ja si vsetko zto co si mi povedala hovorim aj ja ale jednoducho niekedy na mna odjdu take stavy neovaldatelne ze to inak nejde.:( a ja neveim co mam robit...
Mam dost rokov na t o aby som VEDELA,ZE sa uz ani nepohnu,mam 20 a nic,,uz od 15 sa ani nepohli:(
ale aj tak dakujem ze ma podporujete teda,no ja si asi bduem muset robit nieco zo psychikou alebo jednoducho zamakat na sebe a zmenit par veci na tle inak dto nevidim,,,
ako sa mam zacat mat rada??

flower

takze: vychudnute baby uz davno nie su IN. to, ze mas niekde trosku navyse, tak to nie je take strasne. ved stale sa opakuje, ze chalani maju radi baby, ktore je za co chytit a nie take ktorym len trcia kosti. a spravnou zivotospravou a dostatkom pohybu si vytvarujes taku postavicku po akej tuzis. ze nemas prsia? a myslis si, ze chalan ta bude chciet len podla toho kolkatky mas? a ak nemas ziadne, tak si nikoho nenajdes? blud! vobec nezalezi ake prsia mas, prosim ta! ide o to aka si!! nie o taketo blbosti. a s kvalitnou podprsenkou si zvacsich svoj dekolt. neviem kolko mas rokov, ale myslim si, ze si este v takom veku, ze ti aj tak narastu, takze ziadne obavy. a k tym vlasom. tak s tym nieco zacni robit, same od seba nezacali vypadavat. moze ist o nedostatok vitaminov a zinku, hormonalne poruchy, problemy so stitnou zlazou ci dedicnost. treba svoju stravu doplnit o vitaminy, hlavne zinok. a dnes uz zozenies tolko pripravkov proti padaniu vlasov, len musis vyskusat. a na zaver len tolko, ze nejde o to ako vyzeras zvonka, ale naozaj je najdolezitejsia ta vnutorna krasa, zacni sa uz mat rada, nezaoberaj sa takymito vecami, na svete su ovela dolezitejsie veci, ako riesit samu seba. usmej sa na svet, tes sa a hned sa budes citit stastnejsie:)