Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Stopy po vyrážkach

Príspevok v téme: Stopy po vyrážkach
lucianne

mám jeden veľký problém...v lete sa mi na zadku spravili škaredé vyrážky a rozniesli sa po celom zadku...teraz sú už preč, ale zostali mi po nich hnedé fľaky....prosím, čo mám robiť aby zmizli??už v živote nepôjdem na kúpalisko?je to hrozný pocit...ale ďakujem za každý príspevok...

macik

ja viem poradit skvely chemicky piling na domace pouzitie, bola sa mikrodermalna abrazia, je z Mary Kay, ak chcete, napiste, poviem viac, pripadne mozete u mna vyskusat ak ste z BA a okolia. marcela.adamikova@yahoo.com

nyna

Hnede flaky pomoze vyblednut stava z listkov aloe vera, a takisto je velmi dobry celkove na pokozku a plet odvar z cistca, salvie lekarskej a vrbovky malolistej, to lieci aj jazvy.

Aloe Alka

pracujem s výrbkami FLP už pity rok máme výborný gel z 85% tného aloe na vyhladzovanie jaziev aj po operaciach a široku škalu vynikajuclch vyrobkov môj e-mail kontakt aloealka@gmail.com

envy

neviem, ci je to riesenie aj ore vas, ale kamoska chodi a chemicky peeling pleti- ma jazvicky po akne na tvari a vraj jej to pomaha, zbrusenie koze asi 4x na jar a vraj sa to zlepsilo. ale v kazdom pripade sa radsej poradte s lekarom baby

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Stopy po vyrážkach - Fórum - ZDRAVIE.sk