Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Psycholog/psychiater v PB/ZA

Príspevok v téme: Psycholog/psychiater v PB/ZA
skipper

Ahojte!
Chcel by som sa opytat ci plati slobodna volba lekara aj pri psychologoch. Myslim si ze uz fakt potrebujem pomoc pretoze uz som na tom fakt zle. Chcem ist vsak do ineho mesta a preto to potrebujem vediet. Poradi niekto?
Je psycholog a psychiater to iste? V niektorych temach pisu jedno inde druhe. Tak ako to je?

PS: Nevie mi niekto odporucit nejaku psychologicku v PB alebo v ZA?

skipper

Takze mam dalsie asi vedlajsie ucinky... Lieky uzivam tak ako mi lekarka nakazala a je mi strasne na zvracanie, som unaveny a bez sil a obraz sa mi vlni... Skole som mal problem citat z tabule a zo zosita a cez prestavky som buval...

petruldo

ahoj skipper, nepíšeš nič o dávkovaní, hlavne ma zaujíma atarax. z fevarinu by si nemal byť ospalý. u ataraxu sa udáva ospalosť na začiatku užívania. dávkovanie by mala upraviť lekárka, ale musíš jej to povedať - že si ospalý cez deň.

skipper

Ahojte! Chcel by som sa opytat ci je normalne ze sa mi chce po tych liekoch strasne spat... V letaku je pisane ze je to normalne... Bude to tak stale alebo to neskor prestane? Chodim do skoly a neviem ako to budem zvladat.. asi tam zaspim..

skipper

Tak dnes som tam bol a je mi trosku lepsie. Rozpravat o mojom probleme bolo dost tazke a vypocuvala ma asi 30 minut. Bola to psychiatricka a povedala ze neskor ma odporuci aj k psychologovi a da mi aj nejake terapie. Ale to udajne az neskor bo ked uz mam ten problem tak dlho tak hned by to nemalo ucinok a dostat ma z toho bude dost tazke..
Napisala ze mam:
Osobnost s asthenickymi rysmi
Panicka uzkostna porucha
Predpisala mi lieky:
Atarax 2. balenia
Fevarin tiez dve balenia

leandra

takze ja tiez uvazujem (50%) ze pojdem ku psychologovi..nasla som si cislo,mail,..adresu..len co mi chyba je odvaha..:(

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Psycholog/psychiater v PB/ZA - Fórum - ZDRAVIE.sk