Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Psycholog/psychiater v PB/ZA

Príspevok v téme: Psycholog/psychiater v PB/ZA
skipper

Ahojte!
Chcel by som sa opytat ci plati slobodna volba lekara aj pri psychologoch. Myslim si ze uz fakt potrebujem pomoc pretoze uz som na tom fakt zle. Chcem ist vsak do ineho mesta a preto to potrebujem vediet. Poradi niekto?
Je psycholog a psychiater to iste? V niektorych temach pisu jedno inde druhe. Tak ako to je?

PS: Nevie mi niekto odporucit nejaku psychologicku v PB alebo v ZA?

identity

preco ta to trapi, kolko ich tam caka? mas strach z ludi? u psychologa v cakarni bude skor menej ludi. a psychiatra by ich mohlo byt trochu viac. ale aj nemuselo.

skipper

Inac rozhodol som sa ze pojdem hladat pomoc do susedneho mesta takze som zvedavy ako to dopadne. Sice sa tiez trosku bojim ale musim to prekonat a ist tam.

PS: nevie niekto kolko cakava ludi v cakarni? Dufam ze nie moc...

skipper

Ahojte!
Prepacte ze som tu dlho nepisal ale ked nikto neporadil tak som isiel hladat pomoc inde.
Moj problem sa rozobera aj tu
www.post.sk

identity

ale nie. napis jej. napis to v poznamkovom bloku. postupne si ukladaj a ked ta niekto vyrusi, tak to zavri a potom uz len otvor. budes to mat ulozene a nemusis to pisat od znova. napis jej a uvidis co ti odpise. a neboj sa stretnutia. inak aj ja som sa bal prveho stretnutia, ale ked som potom od nej odisiel, tak ten pocit bol uzasny. bolo to presne to co som potreboval. vsetko to co som v sebe dusil som zrazu dostal von a strasne sa mi ulavilo. dodnes nelutujem, ze som to urobil, prave naopak, aj vdaka tomu som dnes v pohode.

sissi17

a inak 2krat som pisala mail,a zakazdym ma niekto vyrusil..musela som to vsetko zrusit..asi je to znamenie..ze jej nemam nic pisat,ze to cele je blbina

identity

podla mna to blbe nebude. ale ja si myslim, ze fakt bude lepsie ked sa stretnete. a si myslim, ze ti to aj ona sama navrhne. a preco vlastne sa s nou nechces stretnut?

identity

nie. to by nemalo byt nutne. jedine, ze by ste sa tak dohodli. ze by ta objednala. ale tak neviem ci bude to tak dobre, ze len si pisat maili. otazne je ci ona tak bude chciet. mozno cez maili len objednava. neviem. ale niet nad osobne stretnutie. ono prvykrat je to tazke, ak si este nebola u psychologa, ale to si zvyknes a potom to uz budes brat ako normalnu vec. najlepsie je sa objednat a osobne sa stretnut. to bude dobre aj pre teba aj pre nu.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Psycholog/psychiater v PB/ZA - Fórum - ZDRAVIE.sk