Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pre vsetky zeny uzivajuce HAK

Príspevok v téme: pre vsetky zeny uzivajuce HAK
postscriptum

Vazene damy,
je jedno ako sa volam, relevantne je, ze mam 24 rokov. Viac ako 4 roky som uzivala HAK, v poslednych dvoch rokoch to bol Logest. Moje problemy sa zacali cca pred mesiacom. Z nicoho nic som si prestala citit lavu ruku. pareza sa v zachvatoch rozsirila aj na tvar a celu hornu cast tela. I napriek tomu, ze si vsetci mysleli, ze "to mas z chrbtice", hoci som nikdy s chrbticou nemala problemy, zasla som za neurologom, ktoremu dnes dakujem za taku "drobnost" ako je vlastny zivot. Vazene damy a slecny - prekonala som drobnu cievnu prihodu...mam rozbity endokr. system, lieta mi tlak a som v rekonvalescencii - treti tyzden PN..a viete z coho to mam? Z toho hormonalneho svinstva, za ktore kazde tri mesiace poctivo platime...nechcem vas strasit, len chcem povedat, aby ste boli ostrazite, to je vsetko...prajem pekny den...

postscriptum

Dobry den, damy, uz dlhsie som sa neozvala....trosku sa tu rozprudila diskusia, co som celkom rada - to bolo aj cielom - aby si to niekto precital a mozno aj zhodnotil svoj vztah k HAK. Ja som nikoho nechcela a ani nechcem odhovarat,kazda najlepsie vie, co je pre nu dobre...na margo jednej z otazok - nikdy som nefajcila, ani nepijem a neponocujem a celkovo - to co sa mi prihodilo sa mi vobec prihodit nemalo...ale stalo sa a uz sa to nezmeni...uz je to v poho, takze som rada...a zelam vsetkym vela zdravicka

lianka

viem aky mas z toho pocit;o)))ale dolezite je,ze ide o tvoje zdravie-samozrejme ta neohovaram od antiky,to je tvoje rozhodnutie...ale pokial ju uz brat nechces a navrhnes mu,ze chces skusit nimed,tak je vsetko ok,mas na to totiz pravo;o)

alexia

tak najskôr mu poviem, že nechcem brať antiku a potom mu poviem, nech mi predpíše hento, no ja neviem... šak ma vyrazí...a

alexia

a vrátia sa mi aj bolesti aj nepravidelnosť, čo? uf, to bolo desivé... preto som to vlastne začala brať... ale asi to zato nestojí... a čo si dávate pri bolestiach menštruačných baby?

crazy.angel

ahoj postscriptum..ja uz 2roky logest neberiem..neberiem momentalne ziadnu antikoncepciu..
ale aj tak mi pred tyzdnom trpla polka tvare a bolelo ma v hlave..zevraj od chrbtice..nastastie..cmuk

uz by som to svinstvo / HAK nikdy nebrala..nestoji mi to za to..
lutujem baby,ktore su na tom dlhe roky..co uz..
cmuk
pa

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

pre vsetky zeny uzivajuce HAK - Fórum - ZDRAVIE.sk