Aknenormin?

acire

ahojte ja som už po liečbe aknenorminom a z minulého roka mi zostalo od Vichy Capital Soleil mlieko na opaľovanie SPF50+ 300ml (ešte zabalené, cena 14 eur). ak by mal niekto záujem napište na eruuulienka@azet.sk

ignacius

ahojte mam 30.rokov a pred 2.rokmy sa mi zacali robit akne aspon to kozna tvrdi ze su to akne... predtym som nikdy nemal ziadne problemy s akne ani v puberte som po tvary nemal akne... dnes som zacal brat Aknenormin tak dufam ze mi to pomoze na trvalo a neposkodim si tym nieco ine...

lackonka

Tak sme sa našli,urcite sa nam to upravi, treba dufať :) , aj ja tebe drzim silno prsty nech uz sme krasne konecne ! :D suche pery mam aj ja, aj krv sa mi spusta, kutiky obcas..ale to je tak vsetko...ako lepši sa to urcite..vidim to ale neni to este nic moc...

IvusIvuss

:D no no presne :D ja berem 40 mg :D a mám iba suché pery, ale uplne už by som chcela čistu pleť sa to vlečie a vlečie :D ja mam 18 a akne už mam ale 6 rokov a tiež kožna že to nemam take hrozne ale podla mna hej uplne flaky mam po tvári a už to neznesiem :D tiež sa nemožem na syeba kuknuť ani ked som odmalovana :) :D tak uvidíme jak dopadneme a dúfam že za mesiac-dva budeme mať čistu pleť :) držím ti palce :)

lackonka

a este IVUS... vraj hej do konca Jula..podla nej to nemam vobec take zle.. ale iba podla nej ja sa na seba nemozem pozerat.. vobec som nikdy nemala take problemy a zrazu..a to uz mam 19.rokov..a ona sa ma opyta ze. VELMI TA TO TRAPI ZE MAS AKNE? no nie... :D netrapi

lackonka

Dakujem pekne za radu :)).. aaaa IVUS...3O mg..aspon myslim ze sa to tak vravi :D proste rano 20tku a vecer 10tku..aj mne sa robia take bolave..ja dufam ze to je normalny priebeh a ze sa to upravi fakt po mesiaci..lebo sa mi to zda jak cela vecnost uz :(

IvusIvuss

lackonka

prosím ťa akú dávku berieš? ja už tiež beriem aknenormin skoro 2 týždne a akurát sa mi take hnsuné boláky začali robiť ... ako si na tom ty? budeš to brať iba do konca juna? mne doktorka povedala že do septembra :D

lackonka

a to aj v tom pripade ze skoncim liecbu niekedy koncom JUNA? ze proste leto budem mat rped sebou ale uz nebudem brat tapletky..tak aj tak?