Aknenormin?

Klaudia13

ivus ja som dnes volala dnes jednej doktorke(inej teraz) ze sa chcem objednat ... tak sestricka ma objednala za poplatok samozrejme hned na zajtra a pytala sa ze co potrebujem ked som povedala ze chcem predpisat rovno tabletky aknenormin preto ze som uz 2 roky skusala nieco ine a nic nezabralo tak mi povedala ved hej mohli ste skusat ale nebolo to u nas! a ja ze co?? tak to mam teraz ku nej chodit zase niekolko mesiacov mozno aj polroka kym pochopi ze mam fakt problem a ze nic nezabera a ze teda predpise mi tie lieky... a zase budem davat len na dalsie maste a vodicky co mi bude davat... tak to je super... preto som sa rozhodla ist do KK ku koznej len ze ona zase povedala ze ona na leto tuto liecbu nedava... a predpisala mi mast (zase) ktora je zevraj nieco take ako su tie tabletky ze to ma take ucinky ako tabletky len je to v masti... zajtra si ju idem vybrat do lekarne tak dufam ze bude okey ...

IvusIvuss

Klaudi veď uvidíš, zavolaj tam a opítaj sa, myslím že ak si na to trúfaš a budeš opatrná ty a naozaj to chceš tak ti v tom nikto nemôže zachrániť... ja som najprv chcela ísť na lejzer a tá pani doktorka ktorá tam bola tak mi povedala že mi to nepomôže že by sme šli na tento aknenormin.. to bolo asi týžden pred tým ako som išla ku svojej kžnej pretože tá pani doktorka povedala že a nou musím ísť až do bratislavy pretože tam má nejaku zmluvu s poisťovnou že to budem mať lacnejšie ako tu ... takže aj ona by mi to myslím v klude predpísala keby som prišla do BA .. a bola to nejaka pani z dermatologického centra... ale tak zavolala som si svojej kožnej ktoru mam par ktrokov od domu a vyrišeili sme to lahšie si myslím :) zatial nelutujem tak snad ani ty nebudeš držím palce :)

Klaudia13

jankaaaa

ano ano ved to som uz aj pisala ze moja mama jej ma zajtra zavolat a povedat jej to ... tak dufam ze to zajtra niejak poriesi ak nie tak budem musiet asi pockat noo :/

jankaaaaaaaaa

klaudi: chod za lekarkou a povedz jej ze si vedoma vsetkych rizik a budes dodziavat vsetky zasady, ze chces uz zacat brat teraz. ak odmietne tak zmen lekarku..

Klaudia13

ivus
dakujem za radu chcela som sa len uistit pretoze niektorí to beru aj cez leto tak som chcela aj ja ... ta dotyčná doktorka to nieže zakázala len mne ale aj ostatným jej pacientkam ktoré to berú ona je proste asi len opatrná preto sa pýtam že ako je to pri iných doktoroch...ja viem že sa tu nemá význam hádať ale tak nebude ma niekto odcudzovť kto ma vlastne vôbec nepozná a nevie aká v skutočnosti som...
držím ti samozréjme palce nech ti to vyjde a nech máš pekná tváričku :))

IvusIvuss

Klaudia13

nebudem sa tu s vami hádať každý má svoju pravdu jasné nemalo by sa to cez leto, ale moja kožná s tým nemala žiadny problém beriem to už 10 dní a cítim sa dobre , stojí mi to za to... kožná mi povedala že môžem mať problémy s citlivosťčou na slnko, žiadne kúpalisko, opalovanie sa ani nič podobné, na slnko iba s faktorom 50 ale dá sa to určite prežiť, veď cez največšie slnko budem ajtak v škole a cez leto už to budem pomaly doužívavať pretože v júni idem na kontrou a asi mi zníži dávku( poklial sa to zníži) ... tak klaudi je to naozaj na tebe ak máš kožnú ktorá ti to nechce predpísať určite vie prečo, ja si musím zaklopať že som mala to štastie a snád sa to neotočí proti mne :) znášam to velmi dobre nemám žiadne vedlajšie účinky iba suché pery a pupáky pomaly ale isto vyliezajú, tvár s ami nemastí .. jediné čo som musela zmeniť bol mejkap lebo aknekolor to fakt neudrží :) ani oči nemám suché nič :) a nehádajte sa tu nestojí vám to zato, určite každý kto si prežil akné vie aké to je, nemali by sme sa tu odsudzovať a nadávať si :D už vidím ako tu všetci budu písať že nie je to dobré na leto, to moc dobre viem ale išla som do toho tak mi držte palce :D a držím palce aj tebe klaudia, sná´d vydržíš ;)

Klaudia13

ako som už napísala je mi to jedno čo si myslíš... naozaj úplne jedno... tak že je úplne zbytočné aby si sa vyjadrovala k mojej osobe či k môjmu chovaniu...mala by si sa radšej starať o seba a o svoje problémy...ty vôbec nevieš aká som, nepoznáš ma tak ma prosím vynechaj z tvojho poučania a mojom správani ja viem aká som a viem aj prečo... to že tak v tomto písaní pôsobím je mi ľúto ale bohužial... každý by sa mal zamyslieť sám nad sebou a nesúdiť druhých ....

Monii

no poď, pouč ma, čo to teda je? skús si ešte raz prečítať tvoj predchádzajúci útočný príspevok a zamysli sa nad sebou..

Klaudia13

haha si ma dobre pobavila no ale čo už aj taky ľudia musia byť ako si ty!... a nie nesom len aby si vedela.... to vobec nie je rozmaznanosť o čom ty tu rozprávaš.. ale úplne niečo iné... ale veď nakoniec mysli si čo chceš je mi to tak akurat jedno... ale zasmiala som sa aspoň dik :DD