Zlatý Staphylococcus aureus – stafylokok

Príspevok v téme: Zlatý Staphylococcus aureus – stafylokok
IvanBA

Mam zlatý stafylokok. Zistili mi ho v juli,ale som sa nedostal k lekárke, kde bol vysledok až teraz.Poťiaži mam viac ako dosť,je to a iminite.Pil som v auguste- tolko tu popisovaný GSE - 5 dní 30 kvapiek GSE a potom menej ešte asi 6 dní, lebo som mal poťiaže so žalúdkom.Aj som si kloktal roztokom GSE,ale nič z toho.Poťiaže ako je nadcha, zatekanie do hrdla šteklenie, škrábanie v krku , výrážky, bolesti pier zvnutra a herpes sa točia dookola.
Teraz užívam 3 deň ATB-UNASYN, vitamínové doplnky,PROBIO-FIX 2x1.
denne.
Vie mi niekto poradiť, kto sa z tejto pliagy vyliečil ? Je mi jasné, že niečo v organizme asi stále ostáva.Na internete je o tom vela, aj doplnkou . Ja by som najradšej chcel radu od toho kto sa

RNG

Tabulky na ucinok citricidalu na rozne mikroby uvadzaju na stafylokoky celkom nizku koncentraciu, 2 ppm=2 mg na liter alebo kilo vahy.Tabulky mozes najst na Google.sk ked tam udas slova citricidal rng
Odporucenych 60 kvapiek na liter vody povodneho GSE, alebo 35 kvapiek originalneho 60% citricidalu to v celom tele spravi."horkac" treba pit po malych glgoch cely den. A nezabudat na probiotika na noc, tie nam totiz vyrabaju az 70% protilatok proti roznym infekciam
Pre istotu by som ale bral aj oreganovy olej, lebo abcesy znamenaju hnisanie a tam mozu byt pritomne aj kvasne a plesnove kultury zaroven. Davkovanie je 3x100 mg carvacrolu denne plus.
Mnohe doplnky oreganoveho oleja nemaju dostatocne koncentracie carvacrolu, tie ktore to neuvadzaju by som nepouzival. Dobra silna znacka je napr od firmy NOW pod menom Oregano oil, kde v jednej entericky pokrytej kapsuli(rozpusta sa az v crevach) je 100 mg carvacrolu.
Na precistenie tela by som pouzil silne enzymi ako napr Digest Platinum, tiez od firmy NOW zhodou okolnosti

RM1

to RNG:
prosim o vase doporuceni v davkovani Citricidalu - v diskusich se objevuji ruzne pomery (objednal jsem si 2x 1oz z USA) ...a doporuceni ve spojeni s imuno autovakcinou, kterou dnes zacinam uzivat (mam zlateho staf., ktery mi zpusobuje opakovane abscesy (4x), ktere je nutno vzdy chirurgicky osetrit)...pritom sportuji, jim pomerne zdrave, sprchuji se studenou vodou...ale bohuzel posledni rok mam takoveto problemy =/ Dekuji za radu.

lesulienocka

ahoj ten isty problem som mala aj ja mala som vyrazky na tvari na chrbte a tiez ma liecila doktorka unasynom ale mam pocit ze sa mi to vratilo po case tak idem znova na vytery a ocakavam to co si myslim ze lieky su docastne riesenie

RNG

prayer, rovnako ako ked robis vodny roztokm GSE/citricidalu
Ja som isiel najvyssie do 1 kvapky GSE na 10 ml oleja, viac uz prilis drazdi nos.

RNG

afty su akoby otvorene vredy, tj tam hraju rolu najme plesne a kvasne kultury. Skus GSE v kokosovom oleji, alebo aspon v olivovom

prayer

Den c.5

Od rana ma poriadne stipe jazyk.Je to naozaj intenzivna bolest,tak rozmyslam,ze niekde sa zrejme naozaj stala chyba.V predoslych dnoch sa totiz toto stipanie vytratilo.Nie je roztok 35kv.GSE max na 21 liter vody prisilny?Afty v ustach stale pretrvavaju,tak som tak trosku skepticky,zrejme GSE v mojom pripade nepomaha:-((((

prayer

RNG...
Ďakujem za Váš čas.Naozaj si úprimne vážim Vašu ochotu zaoberať sa trápením cudzích ľudí(Dnes je to naozaj vzácny úkaz).
Ako sa poznám,určite budem mať na Vás ešte zopár otázok:-)
Nateraz Vám želám Pekný Večer...u Vás asi Pekný Deň.

RNG

Ked sa nos "pusti", znamena ze sa odplavi znacna cast tych mikrobov a toxinov z nosa, co je dobre. Ak si kvapkas dost casto denne do nosa, nakoniec to bude mat vysledok tak ci tak.
Ja som presiel aj na roztok GSE v kokosovom oleji, tak sa to tiez vsade dostane a odplavi menej a niekedy je to tak ucinnejsie.
Najdolezitejsie je mat hlavu co najviac zaklonenu do zadu a nie len si kvapkat, ale aj nosom nasavat, aby sa ten roztok dostal vsade do tych dutin.
Netreba ale zabudnut, ze citricidal, hoci extremne ucinny , nie je vseliek , preto pri roznych nakazach, kde nemozem vediet, kolko vseliakych roznych mikrobov do nich prispieva pouzivam aj ine antimikrobialne zaroven.
Na hlieny je dolezite brat NAC a hlavne oreganovy olej, na regeneraciu pluc po dlhsich zapaloch a kasli adaptogen cordyceps, z dalsich antimikrobialnych a odmaskovacov je exttrakt z olivovych listov a vytazky z uncarie tometosy(cats claw, una de gato) ci uz silne caje alebo Samento/Prima una de gato
A samozrejme treba adresovat aj virusy, lebo tie tam vzdy nejak prispeju alebo vyuziju oslabenie tela a vyvolaju zapaly sliznic, nervovych obalov, napadnu pecen a podobne.Lekari ich obvykle diagnozuju len ako prejavy na kozi(herpes, kiahne...) ale ich vnutorne sarapatenie si obvykle nevsimaju.

Zasadne kazdemu odporucam brat to, coho podla novsich vyskumov mame nedostatok, hoci organizovana medicina napriek tisicom dokazov to nechce prijat.
Je to selen, zinok, jod, vitamin C E a D-3
To je potrebne na lepsiou funkciu tela a teda aj celkove zvysenie imunity z toho dovodu.