Ako nasadit kondom?

Príspevok v téme: Ako nasadit kondom?
zuzulik

Ahojte...s priatelom sme sa nedavno prvykrat milovali...vsetko slo krasne:-) na druhy den sme to chceli skusit opat,no bol problem s nasadenim kondomu...asi do polky penisu to slo hladko,potom uz tazsie,no problem je na konci-pri koreni...posledny usek na zapevnenie nejde nasadit :-( vynicili sme tak 2 kondomy a zo sexu aj tak nic nebolo :-( na druhy den to iste-cely vecer bol krasny,no na konci sa to opat tymto pokazilo a zo sexu nic:-( moj priatel je uz z toho nestastny a hlavne nervozny,ved uz ked nasadzujeme kondom a vidi,ze to opat nejde,klesne a je po vsetkom :-( neviete mi nejako poradit?:-(

jarrrrda

a aka znacka to bola ? bo durex ani pepino to tam nemaju, oni asi rataju s tym ze sa to spravi same...
je to mozne ze sa to nejakym chlapom stiahne samo ? bo tomu mojmu to musim vzdy ja alebo teda on sam si to spravi, je normalny ?

jarrrrda

a este jedna dolezita vec....co som zatial v ziadnom navode od kondomov nenasla, ze TREBA NAJSKOR STIAHNUT PREDKOZKU...

dobra vila

Bla, to je dost blbe prirovnanie. Keby si lizal zmrzku cez sklo, tak ju teoreticky nelizes, nie?! Tympadom jej necitis chut a nevychutnavas si ju. A sex si vychutnas aj s gumou - si v partnerke a odbavis sa, tak co?! :D Berte lieky vy cely zivot O:-)

dobra vila

niekto, takze ked sa to prihodi nejakemu chalanovi, co s tym? Pokracovat v predohre, aj ked mu uz splasol? Proste honit mu ho v gume, alebo?!:D. Niektori chalani proste potrebuju cas a predohru s nim samym, ini mozu ist priamo na vec. V tomto pripade co???

bla

podľa mňa to nezávysí vôbec od vzrušenia..ale to, že cez tú gumu ťa to nedráždi. aj mne sa to stáva občas ale nechcem aby brala frajerka tabletky :)

inak: Na inom fore jeden chalan napísal o kondomoch celkom pravdivú vec.
"Jeden mudry clovek to raz prirovnal k lizaniu zmrzliny cez sklo.."