Ako nasadit kondom?

Príspevok v téme: Ako nasadit kondom?
zuzulik

Ahojte...s priatelom sme sa nedavno prvykrat milovali...vsetko slo krasne:-) na druhy den sme to chceli skusit opat,no bol problem s nasadenim kondomu...asi do polky penisu to slo hladko,potom uz tazsie,no problem je na konci-pri koreni...posledny usek na zapevnenie nejde nasadit :-( vynicili sme tak 2 kondomy a zo sexu aj tak nic nebolo :-( na druhy den to iste-cely vecer bol krasny,no na konci sa to opat tymto pokazilo a zo sexu nic:-( moj priatel je uz z toho nestastny a hlavne nervozny,ved uz ked nasadzujeme kondom a vidi,ze to opat nejde,klesne a je po vsetkom :-( neviete mi nejako poradit?:-(

niekto

a clovek by mal vediet ze penys nieje sval ale spongiovita hmota ktora sa nplna krvou a to ze mu zmakol je skor vzrusenim

daky

dodo10 clovek by mal vediet ze penis je v podstate sval ktory sa naplna krvov v podstate preto sa hovori ze muzi rozmislaju tym dole ano ale iba ked su vzruseni a tym padom si tym kondomom mohol priskrtit krv moc neprudila jasne ze zmekol :-D

dodo10

a mam otazku aj ja, stalo sa vam uz ze po nasadeni kondomu vas zmäkol? nie uplne ale proste ze nestal tak ako by mal a ako dalej? alebo nasadit a potom hned šup na vec?!

jozef20

Ludia poradte mi niekto ohladom nasadenia toho kondomu. Moj najvacsi problem je usek hned za zaludom, tam je to nejake moc citlive a dost to boli, ked chcem tade pretiahnut ten kondom, az mam pocit, ze si tam nieco natrhnem. Nema niekto podobny problem v tomto useku? Inac ked uz prejdem tento bod, tak potom to uz ide v pohodicke, ale za tym zaludom je to najhorsie. Neviem ci to len ja tak citim, ale tam je ta koza asi najcitlivejsia, je velmi jemna, ved je to vlastne stiahnuta predkozka tam nahromadena... Tak prosim o rady, diky

diesel21c

COndom, prezervativ, primeros atd... Chlapy ich nemaju radi a aj ja nie, no prisel som na to, ze je to hracka, ktoru sa treba naucit ovladat v moj prospech :-) ide o to, ze sa vyrabaju roznych velkosti a tak je dvolezite si vybrat spravnu znacku. Napr: durexi su pre mna male mam 21cm a 5,5 hrubku, ked som dlhsi cas nemal sex- da som si durexa a on ma znecitlivel, no a ked som bol ok, dal som di pepino, s vrubkamy a nemal som tak isto problem- najpesie je to aj tak bez gumy, ale niekedy gumu proste treba...