Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Piercing a cvicenie

sashia

Ahojte všetci :) mňa táto otázka tiež dosť veľmi trápi , keďže sa domácemu fitnesu venujem už vyše dvoch rokov a neviem si predstaviť viac ako 2 mesiace bez cvičenia . Piercing si idem dať až v septembri a fakt by sa mi to nehodilo keby som musela na dlhší čas ( mesiac a viac) seknúť s cvičením . Keď mi neviete odpovedať vyhodíte ma aspoň na stránku kde by mi mohli na moje otázky odpovedať ? :)

ewen

je to indifidualne..ja som si dala zrobit koncom augusta..prve dva tyzdne ani som nevedela ze ho mam,bol suprovy..a potom hajzlik maly zacal hnisat..skoro mesiac som nemohla nic urobit bo straasne bolelo..a tak som isla do solaria a tam som bola asi 6krat iba a uz po prvom raze mi to prestalo hnisat,asi sa zasusilo. no a odvtedy pohodka jahodka...kludne mozem robit aj kotrmelce.hehe..taze individualne..ale ked je cerstvy tak brucho velmi nenamahaj..lebo moze ti praskat pokozka v okoli ranky a to by ta bolelo..a nezabudaj ziadne maste...cmuk

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Piercing a cvicenie - Fórum - ZDRAVIE.sk