Bolest po vytrhnuti zuba

Príspevok v téme: Bolest po vytrhnuti zuba
tarani

Mam od piatka vytrhnuty zub,stolicku, na ktorej bol cisticky nalez. V nedelu to opuchlo a pretrvavali stale velke bolesti, tak mi na pohotovosti predpisali antibiotika. Dnes je to 4dni, ja mam este stale od zakroku strpnutu dolnu peru a bradu. Bolest neustupuje... Mate niekto skusenost? Kolko mozu pretrvavat bolesti??

Galina261614

ahojte včera mi trhali zub...takmer vôbec ma to neboli..ale včera večer sa mi tam vytvorila obrovská krvná zrazenina aj s hnisom, ktorá mi tam vysí...bola som za mojou zubarkou ale ta ma objednala na pondelok... bojim sa jest pretože včera som trošku začala a hned mi to prasklo a krv mi tiekla ešte dalšie dve hodiny...bolo to riadne neprijemne...myslite že je to normalne?????prosim poradte je na to naozaj hnusný pohľad a ja netušim či to tak môže byť:(:(:(:(

NanušQa

Teraz tu sedím a hulákam lebo ma bolí zub neviete niekto ako by som si ho mohla vytrhnúť (kýve sa mi ale nechce ísť von) Tak prosím poradte nestrpím to

ATIDE/ESMERA

No, ak by somičku vybieral bežný zubár, a nie stomatochirurg, taks a to môže stať...ale takto hádam nie, ak budem v rukách odborníka :D

ATIDE/ESMERA

Takže ti to aj šili? to budú aj mne? dostanem sa z toho za 4 dni? lebo ja robím 2 dni do týždňa...a musím byť, ak to urobia vo štvrtok, potom na ďalší utorok v práci

bibba

*rana po stolicke je väcsia ako rana po osmicke (som chcela napisat)... a preboha, to sa hadam nestava, ze by po zakroku niekomu poskodili nervy a cievy a prestal by rozpravat. drblo by ma! by som sa zabila rovno... ale neboj, vsetko bude ok...

bibba

praveze sa chcem spytat psychiatricky ci mi nemoze predpisat tramal :D davam si nurofen forte a prd z toho :(
no mne vyberali vsetky 4 osmicky, dva krat to prebehlo normalnejsie, 2 krat hrozne. ale davali mi aspon antibiotika, aj ked prve dni po vybrati nejakej osmicky boli hrozne, opuch, aj horucka, ale par dni nato som bola ok, lebo to aj zasili, aj vsetko. toto vnimam ovela horsie, tuto stolicku, a to som si myslela, ze oproti osmickam to bude nic... ale logicky, lebo rana po stolicke je omnoho väcsia ako rana po normalnej stolicke. no nic. budem to musiet nejak vydrzat... co sa da robit...

ATIDE/ESMERA

ty nestraš s tými osmičkami, mňa čaká jedna...sa objím jak šlak, ani tam enchcem ísť, no ale čo už...ked je to treba
a to mi vraj pri nesprávne urobenom zákroku môže chirurg poškodiť aj enrvy a cievy a aj by som anpr. mohla prestať rozprávať alebo tak...hrôza len predstaviť
bibba, nadláv sa ibalginom ako ja vtedy, bolesť na chvíľu prejde, potom keď sa ozve, drž ju chvílu a potom si davaj znova