Bolest po vytrhnuti zuba

Príspevok v téme: Bolest po vytrhnuti zuba
tarani

Mam od piatka vytrhnuty zub,stolicku, na ktorej bol cisticky nalez. V nedelu to opuchlo a pretrvavali stale velke bolesti, tak mi na pohotovosti predpisali antibiotika. Dnes je to 4dni, ja mam este stale od zakroku strpnutu dolnu peru a bradu. Bolest neustupuje... Mate niekto skusenost? Kolko mozu pretrvavat bolesti??

zla skusenost

mne uz druhy krat trhali osmicku, oba trhali 40 min., mam hlboke korene, dali mi dve injekcie, ale ku koncu som citila bolest, boze, ako museli trpiet ludia v koncentraku, ked im to trhali zaziva, po zakroku ma to strasne bolelo, aj dva tyzdne, kym mi nevysla taka tenka kost, myslela som, ze to je koren, zubar povedal, ze je to zubne lozko, je dobre pit caje, nie teple, ani studene, repik a hazrmancek je najlepsi, ale mne robi dobre aj fenikel a dubova kora, nabuduce si to dam robit v narkoze, ak sa to da, lebo to bolo peklo, alebo pojdem do CR, kde je zubna starostlivost lepsia

sandokan

aj mna po viac ako týždni bolel zub a dnes mi vytrhli další a ešte to dost bolí ale ešteže su nato tabletky

....

vikaaaa ,mne trhali horne 4 kvoli strojceku.daju ti inekciu-ta neboli, je to len take malicke stipkanie.ozaj nic.a bolest potom zavisi ake zubyy su to.zadne /tusim od 8-6 /maju viac korenov, tam sa musi viac s nimi robit a preto to po zakorku boli trochu viac.ja som bola dost zacudovana, ked ma to po tych styrkach skoro vobec nebolelo:-).

....

myslim si,ze ta strpnuta brada a pera znamena,ze sa ti nejake nervy popretrhali, neboj sa ono sa to obnovi samo.bolest bude trvat az kym zapal ustupi a aspon trochu sa to zahoji.opatrne si vyplachuj s tantum verde .

agina

Nicoho sa neboj. Pichnutie injekcie necitis a uz vobec nie trhanie zubu.Ovsem ked prestane ucinkovat injekcia, budes to prazdne miesto trosku citit, ale je to uplne v pohode.

[zruseny12]

Ahoj,vikaaaaa,ja mam tiez strach zo zubarov.Ale mne osobne nic nebolelo.Ani ked mi pychla injekciu.Drzim Ti palce.Prajem pekny den.

vikaaaaa

chcela by som sa spytat.. tym co trhali zub.. v podstate aj mne budu az 4 zuby tahat lebo budem nosit strojcek a mam male usta a velku celust ci ako to je a sa chcem spxtat ze ked vam trhali zub bolelo vas to viem ze sa dava inekcia.. ja sa bojim strasne inekcie a toho ze ked mi bdue tahat zub ci to budem citit tu bolest pls .. odpovedzte

agina

Skus si kupit v lekarni kvapky Australian tea tree oil, das do pohara 4 kvapky a budes vyplachovat 3x denne. Malo by to pomoct.Pre silnejsi ucinok nakvapkas na vatu a prilozis na bolavy zub.