Napustanie mihalnic

palomita564

chcela by som sa opytat tych co uz na napustani mihlanic boli,oplati sa mi to ked ich mam uplne svetle a rovne?bude to vobec nejaka zmena?a ked si rano umyvate tvar a oci,nezmyje sa to?robi to kazda kozmeticka?dakujem

akinom007

moj nazor: kedysi som si davala kazde 2-3 mesiace farbit mihalnice bolo to pekne hlavne prvy tyzden som sa nemusela vobec malovat celkovo to vydrzalo tak mesaic. Ale mihalnice som mala slabsie , jemnejsie tak som s tym prestala teraz si davam maximalne raz rocne ked ideme na dovolenku. Co sa tyka trvalej dala som si ju raz a nikdy viac, nejake dav tyzden to bolo uplne super. No potom to bol otras ked sa mi niektore mihalnice zacali vyrovnavat a ine este boli vytocne nedalo sa s tym nic robit aj ked som sa namalovala vyzeralo to desne. a o tom ako mi zacali vypadavat sa radsej nevyjadrujem

bobika 1

ja používam tú farbu z Dm a som velmi spokojna, ja si s tým farbím aj obočie. Obočko mi vydrží aj mesiac, mihalnice zhruba 2 týždne, oči má neštípu pri farbeni, sú tam priložené také pružky na ochranu.

vladuska5

Ja som bola na napustanie mihalnic len raz, ale velmi ma stipali oci a nevedeli sme s kozmetickou zastavit slzenie... A vydrzalo mi to len 2 tyzdne. Chcem sa vas spytat, skusali ste si uz farbit riasy doma? Lebo napr v DMku predavaju taku farbu na mihalnice - ciernu aj hnedu a ze sa to da aj doma so starou spiralou naniest... Mate s tym niektora skusenost?

tereska

ja som alergicka na spiralu dokonca som mala aj spiralu na citlive oci ale nepomohla mi stale mi napuchli viecka tak sa chcem opytat ze ked si dam napustit mihalnice ci mi to tiez nebude vadit...za radu dakujem ak niekto vobec bude vediet heh

saraaa

ja som mala uz aj napustene mihalnice aj trvalu.napustit sa oplati len blondinkam ktore ich maju svetle, na mne to nebolo vobec vidiet.trvala nola celkom pekna akurat ked nemate moc dlhe mihalnice tak to neni az tak vidiet a moz sa stat-mojej kamoske sa stalo-ze kazde oko bude inak vytocene a bude to vyzerat strasne neprirodzene.teraz mam nalepene trsy s ktorymi som zatial najviac spokojna vydrzi to asi mesiac a neni to ani drahe.odporucam

Nena

Len trvalá na mihalnice ich môže poškodiť, či nie? To som len počula. Keď si dávam napúšťať mihalnice, tak si ich potom nemaľujem čiernou špirálou, ale len priesvitnou vyživujúcou. Má to skoro rovnaký efekt.