Napustanie mihalnic

jaaa

boze neviem o com sa tu bavite holky.... ze daj si ich napustit a potom ti staci spirala.. tak naco si ich ma napustat???? to si moze dat rovno iba tu spiralu.. napustenie mihalnic nic neni... je to pekne ale malo kto ma prirodzene vytocene mihalnice tak aby bol spokojny tak vtedy si mozete dat na ne este tzv. trvalu a budu aj pekne cierne aj vytocene... a vydrzi to asi: napustenie- mesiac aj viac... a trvala sa moze robit kazde 3 mesiace....

Lenush

jasne, ja pojdem na druhy tyzden.. taky jeden den s mamkou si chceme spravit len pre seba.. dame si spravit obocie, mihalnice, pojdeme ku kadernicke a na manikuru :) velmi sa tesim

žužulka

Lenush
napustanie dopadlo super, som spokojna, troska stipali oci ale kozmeticka mi dala kvapky a hned to bolo ok. Nenamalovane to vyzera dost dobre a skusim si to este namalovat, tak som zvedava. :-) daj vediet ked pojdes ty.

žužulka

Lenush
dam vediet ale idem tam az zajtra lebo sme to nejako domotali s tou komzmetickou a sekli sme si termin :-) takze uvidim zajtra, uz sa tesim :-)

saxanka

ja som sa akurat vratila od kozmeticky.dala som si nafarbit mihalnice a strasne ma stipali oci...ale po chvili prestali.

p

mozes, nema sa ti co pokazit..ved to sa vymyje z nich. (ale ked budes u kozmeticky, drz oci zatvorene..nech ta to nestipeň

petrushka

mozem si napustit mihalnice iba ked mam 14???:)neposkodi mi ich??..teraz budu prazdniny a budem pri vode a nece sa mi stale malovat :)

Lenush

zuzulka
daj vediet ako si dopadla, aj ja to chcem vyskusat :) ako dlho tvra cela procedura? a nepalia potom z toho oci? lebo ja ich mam velmi citlive

žužulka

fuuu baby pisete tu ze to napustenie mihalnic je dobre... zajtra sa na to chystam tak dufam ze to dopadne dobre a budem spokojna ako vy :-)