Mam brat ANTIDEPRESIVA?

damian

...a ake dalsie lieky Ti predpisala pani doktorka?! Viem, ja som tym nepresiel, lenze toto je moj fach..., Nechcem Ti odhovarat jogu, ale nieco viac fyzicky vykonnejsieho potrebujes, ako som spominal. Chdte s dcerkou plavat, bicyklovat sa, do lesa na prechadzky, sprintovat atd. Ten vitamin C NIE JE VELA, v metabolickej medicine sa odporuca 1000 mg kazde 2 hodiny uz len pri obycajnen nadche. Vit C sa v tele nezdrziava, ako nam vymyvaju mozgy doktori (predpisujuci drahe toxicke lieky za profit). Ak je v tele dostatok vody, nic, ani sol, ani vit C na nikde, ani v oblickach nezdrziava. Prajem vela statsia a trpezlivosti a usmevu na tvari :-)

lencok1

Damian a RNG, uzivam AD s prestavkami 6 rokov bez nich by som uz nebola, mam este nadej byt raz bez nich a akym sposobom to uskutocnit ked vzdy po vysadeni sa mi moje depresivne stavy vratia:(

zuzanka65

Ďakujem Damian a RNG, včera som bola na školení, tak som sa neozvala. Myslím, že v podstate robím všetko správne, už mi je o niečo lepšie, len ma prekvapili tie podľa mňa vysoké dávky vitamínu c, ale skúsim. Viem čo robí s telom pohyb a fyzická práca, len sa nemôžem akosi dokopať k niečomu, už som si aj kúpila niekoľko DVD s jogou aj pilates, mám zistené kde a ako často sa u nás cvičí joga. Nechcem sa vyhovárať, ale skutočne je to ťažké, lebo momentálne žijem sama s dcérou, je prváčka, to dá zabrať, 9-10 hodín som v práci, som živnostníčka, a ten seroxat mi akoby odoberal energiu, stále by som spala. Keď som to spomenula mojej lekárke, predpísala mi ďalšie lieky. Škoda, mohla mi aj niečo lepšie poradiť.
Damian, skúšala som to vysadzovať pomaly, podľa mňa asi 5 týždňov, neviem presne, brala som 1/2 tabletky 10mg, preto by som bola rada, keby sa ozval niekto, kto týmto prešiel.
RNG nepozerala som si e-mail, prepáč, pozriem teraz a ešte raz vďaka všetkým.

damian

Zuzka, t potrebuje cas. Ked vsadis ten liek, rob to postupne, stalemensie a mensie davky a pritom viac a viac zvysuj fyzicku aktivitu, ovocie, zeleninu, nejake kvalitne multivitaminy a mineraly. Bud trpezliva! Vit B3 (NIACIN) a vitamin C 1000mg 3 x denne su ucinne pri odburavani telovych toxinov.

damian

Detoxikacou organizmu zvysenim vody, mineralov, vitaminov, enzymov, dostatok cerstveho vzduch a hlavne POHYB, FYZICKA PRACA, KONDICKA, TO ZVYCAJNE POMAHA. CHOD PLAVAT, ALEBO SA BICYKLOVAT ALEBO NIECO PODOBNE...

zuzka321

Fajn RNG, toto už viem z tvojich príspevkov, ale konkrétne mi asi neporadíš nič, len tu stále opakuješ ako papagáj to isté. Viem, ešte by som mala brať aj pupalkový olej, ale ako sa zbaviť tých nepríjemných následkov užívania seroxatu? Odporúčam všetkým, nebrať seroxat, len ak je to naozaj nevyhnutné, mne dosť pomohol, ale teraz ma ničí. Načo ho mám užívať, keď mi už nič nie je, cítim sa dobre a zle mi je len keď vysadím lieky a aj to len po fyzickej stránke, psychicky sa cítim o.k.. Ako sa vlastne z tela odbúravajú tieto jedy?

RNG

Seroxat,(Paxil,Paroxetin) je navykovas droga, ktora zvysuje hladinu seroroninu.Jej ucinok je SSRI.
V prirode je prirodzeny prostriedok s tym istym mechanizmom zvysovania serotoninu, SSRI,ktory v Nemecku napriklad pouzivaju preferencne nad navykove drogy.
Je to lubovnik bodkovany(st johns wort) respektive ucinny vytazok z neho, hypericin.
Davky su od .5 do 1.5 miligramu hypericinu niekolkokrat denne podla potreby, teda ked su k dispozicii standardizovane extrakty z st johns wort, 400 mg kapsule s 0.3% hypericinu, 2-3 kapsule par krat denne podla potreby nahradia navykove nebezpecne drogy.