Mam brat ANTIDEPRESIVA?

damian

NYNA, mas moje skromne damianovske uznanie!!!!!!!! To su skvele slova. Kedze chrbtica je najviac napojena na centralnu nervovu sustavu, pri strese a napati je prave chrbtica, ktora trpi ako prva. A vravim vam, voda je jeden najdolezitejsi, najstarsi a nejneskodnejsi antidepresant! Nervy sa totizto skladaju z 85% vody. Ak ta chyba, nervy zlyhavaju.

damian

NIKOMU NERADIM BRAT ANTIDEPRESIVA PRED TYM, NEZ SA TERAPIA NEROBI METODAMI, AKO DOKONALE HYDROVANIE ORGANIZMU, PORADNE, FYZICKA PRACA, SPORTOVANIE. AK TOTO NEPOMAHA UDRZAT SI NORMALNU NALADU, POTOM MOZNO SIAHNUT PO AD. ROZUMIETE! OPAKUJEM, LEKARI MAJU ISTE VYHODY Z PREDPISOVANIA AD A TAK ICH PREDPISUJU, KEDY LEN TROCHU MOZU!!!

nyna

Ahoj nezabudka.Z vlastnej skusenosti viem, ze psychika velmi vplyva na zdravie cloveka.Tiez som kedysi mala problemy s chrbticou, chodila som aj na masaze a rehabilitaciu, ale pokial som nezacala pozitivne mysliet, tak sa mi to nezlepsilo. Zbytocne budes nieco brat, psychiatricke lieky len utlmia bolest, ale uplne ta nevyliecia. Prilis sa bojis, si ustrachana. Bolenie chrbtice velmi suvisi s napatim cloveka, ked zije v neustalom strese, alebo ho nieco trapi a neuvedomuje si to. Neviem, ci si nieco pocula na temu kineziologia, je to metoda, ktora odblokovava negativnu energiu, ktora je sposobena svalovym napatim. Momentalne sa tym vela ludi zaobera, a nie je problem si najst aj v meste svojho bydliska kineziologa. Netreba sa bat. Vela stastia a vzdy usmev na tvari :)

simonka12

ak sa mozes pripojit...aj ja mam bolesti chrbtice,citila som sa zle psychicky a neurologicka mi bez vysetrenia predpisala lexaurin a AD Trittico. Tie AD sa bojim brat, tak ich neberiem,je tam kopec neziaducich ucinkov, ked mi je blbo-psychicky,tak si dam Lexaurin(1x za den). Co mi poradite? Mam brat tie AD? Co poviem lekarke, ze ich neberiem? Chrbtica ma boli stale a dost a na to mi lieky nedala.

skus

skus najprv lexaurin xanax cipralex, alebo si daj obycajny quajakuran na chrbticu ci myolastan na uvolnenie, pripadne homeopatia, akupunktura, rehabilitacia, sauna, masaze plavanie, teplo, bylinky, 5-HTP serotonin,...

daniela1111

Tie lieky neber,je to hnus,u niekoho prave podporuju depresie a migrenu.Kazdy clovek nad problemami najskor premysla,a ked to neriesi,prejavi sa to na fyzickom tele.ak chces napis mi na mail,mozme si o tom popisat.Skus popremyslat,kedy si zacala mat tieto stavy a zdrav.prob.

damian

Nezabudka, NEBER TIE DROGY, pekne Ti radim. Rob nieco s chrbtom, vykrievaj ho, plavaj, zajdi na masaze a k osteopatovi...

damian

Ano, depresia velmi suvisi s vodou, tak, ako s vodou suvisia rozne bolesti tela a mnoho inych chorob. Mam strasne malo casu a tak nemozem to vsetko vysvetlovat. Ludia dnes nepiju vodu a hotovo. Kazdy, aj zdravy clovek ma mat 2 a pol litra cistej nebublinkovej vody denne. Tak sa opytajte sami seba, kolko vody pijete???

damian

Nezabudka, prepac, ze som sa neozyval, strasne vela mam prace a odpovadania na maily.

Pij vela vody, pij vela vody. Potrebujes tiez dobre masaze a dobreho osteopata, ktory odblokuvava chrbticu.

Ja som v Londyne.

lucia87

Nezabudka depresia vyzera asi takto: Rano sa zobudis a si unavena, vstavas s pocitom, ze ta svet dnes prevalcuje a dnesny den neprezijes. Si pesimisticka, vidis len tmave stranky vsetkeho, nebavi ta nic, ked niekto povie daco vtipne, moze to byt aj najlepsi komik na svete, nic ta nevie rozveselit. Mas pocit, ze mas pred sebou sklo, cez ktore vnimas a na vsetko sa pozeras akoby z pohladu tretej osoby. Toto je uz taka vaznejsia depresia, pri ktorej ludia myslia az uz na samovrazdu, lebo maju pocit, ze ostatni ziju iba v iluzii stastia a skutocne je len toto a ked na to raz prijdes, uz sa toho nezbavis. Antidepresiva pomahaju velmi a ucinne. Ty ich podla mna nepotrebujes, nepises s dakou opustenostou, pripadas mi vcelku v pohode :D alebo skus vyhladat psychiatra, ako ti to radia a poradit sa s nim. A este daco, depresia nie je len smutok a plac, je to celkova strata energie a akejsi motivacie. Na to, aby ti obvodacka predpisala antidepresiva by si ta naozaj musela vypocut a chvilu ta sledovat...