Mam brat ANTIDEPRESIVA?

nezabudka

ja mam pricviknuty nerv v chrbtici a je to niekedy velmi bolestive, ale na to sa liecim uz rok. dnes som bola len u praktickej lekarky a asi som vyzerala velmi biedne, ked sa tak rozhodla. ale teraz vaham - lebo predsa len je to dlhodobe branie liekov. a ake ste mali pritom neziaduce ucinky?

identity

tak sa mi vidi, ze bolest chrbtice moze mat suvis s depresiou. ale ak mas len nieco s chrbticou a dala ti AD-cka, tak neviem. to ta ani dalej nevysetrovala? hned ti dala lieky?

nezabudka

ja neviem. nezvyknem mavat depresie. tak neviem ci je to depresia. ale v sobotu som cely den preplakala od bolesti - z chrbtice. podla mna, ked je clovek smutny z realnej priciny, tak to asi nie je depresia, ale smutok? alebo sa mylim? aljoska, ty si mala asi vaznejsie problemy na indikaciu Seroxatu, nie?

aljoska

Nezabudka,ja som seroxat užívala vyše 2 rokov a nebyt týchto liekov,tak neviem ako by som bola dopadla.Mne velmi pomohol a už sú to 3 roky čo ho neužívam a mám sa dobre.Záleží len na tebe ako sa cítiš.

nezabudka

Damian, ja ani nie som depresivna. to som asi na doktorku tak posobila, ked som sa pred nou v ordinacii rozplakala. a nefilmovala som to :-) myslis, ze mozu zle posobit? mam ich uzivat najmenej 2 mesiace, povedala. a ze urcite ich mam brat. a ze nemam ist do prace. ale ja som isla, lebo musim ukoncit projekt

damian

Nezabudka, pozri si temu '' Hospitalizacia na psychiatrii.....'' tam som napisal vela veci ohladom psychiatrickych liekov. Taktiez i mozes pozriet temu ''Schizofrenia'. Prosim, neber ziadne antidepresiva. Som zdravotnou sestrou (bratom) na psychiatyrii v zahranici a viem velmi dobre, preco Ti tak radim...

damian

NEZABUDKA, PROSIM, VYHOD ANTIDEPRESIVA DO KOSA. PIJ KAZDE DVE HODINY DVA POHARE CISTEJ, NEBUBLINKOVEJ VODY. SI DEHYDROVANA, A PRETO MAS DEPRESIVNU NALADU. PROSIIIIIIM, POSLUCHNI MA!