Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

hrcky v slabinach

Príspevok v téme: hrcky v slabinach
miri5

Ahojte.prosim poradte mi.Uz niekolko rokov mam hrcky v slabinach na obidvoch nohach,chcem sa opytat,ci ma niekto s tym skusenosti,ci si to dal vybrat,ci postupil nejaku operaciu,ako dlho sa z nej zotavoval,ci to bolelo a ci je to vobec nutne vyberat.A moze ist aj o zhubny nador?prosim vas napiste .dakujem

krasotinka

pozor na aloe! na kazdej teme ponuka svoje produkty. treba upozornit administratora, to je proti pravidlam, nechutna reklama.

aloe

Môj manžel si tiež nahmatal uzlinu,ale ke%dže nám doma nechýbajú prírodné produkty výživy, bral Bee propolis v tabl. a Lycium plus.Už to nemá.Bližšie:duratnakatka@zoznam.sk

eeemka

Ja mam uz 4 roky zvacsenu uzlinu na pravej slabine. na prvy den menzes boli, potom este boli take dva tyzdne a zase pokoj. Treba sa obavat?

\"h\"

ahoj,

i ja mam v oblasti slabin (na lavej strane)akusi zdurenu uzlinu - tak mi povedala lekarka ked som sa jej pytala co to je a ci je to nebezpecne. Dolezite je aby sa nezväcsovala, takze treba si to kontrolovat. No priznam sa, ze co sa nejakych hrciek a takychto uzlin tyka ja to radsej neprehmatavam a necham to vzdy na lekarku ked k nej idem. Je mi to neprijemne. Pytala som sa na to i maserky-kamaratky a vravela ze to nie je nebezpecne a tiez mi potvrdila to, ze to treba sledovat aby sa to nahodou nemenilo. Takze len tolko Ti mozem poradit z mojich skusenosti. Maj sa.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

hrcky v slabinach - Fórum - ZDRAVIE.sk