Laser na cievki a jazvi

Príspevok v téme: Laser na cievki a jazvi
topon

Mam taky problem.Na pravom lici mam cevenu bodku velku asi 1cmx1cm a jazvu nie hlboku ale dlhu asi 2,3 cm a na lavom lici mam dalciu cervenu bodku asi je to cervana cievka ci ako sa to vola a ve jazvicki 1cm a 2,4 cm a este 2 bodky co mi zostali po vyrazkach .Chcel by som sa tohto vsekeho zbavit a tak som zasiel za koznou a ona mi povedala ze mam ist na laser.Chcem sa spytat da sa toto vsetko odstranit laserom,kto ma skusenosti s laserom,ako dlho treba na laser chodit,kolko to stoji.dakujem

čučoriedka

No ja ti môžem poradiť s tými cievkami...Prednedávnom som bola na laseri. Mala som taku 0,5x0,5cm rožšírenu cievku pod okom. Objednala som sa najprv do Žiliny do ŽILPA. Povedali mi že orientačná cena na ten môj zákrok je na jedenkrát okolo 1500. Menej že to nie je nikdy. A že bude treba možno aj dvakrát prísť.
Mamina potom na poslednu chvílu našla ešte aj piesťany, som z tn takže to som mala bližšie, išli sme teda tam. A platila som 200,- Sk:-) Musela som ísť ale 2krát a to mi spravili už zadarmo.V tej žiline by som platila za obidva razy.A žilku už nemám, Pred piatimi tyždnami som bola na prvom zákroku, trvalo to asi dve sekundy celé, a pred 2 tyždnami som bola na druhom zákroku...