RNG-prosim ta o radu

Príspevok v téme: RNG-prosim ta o radu
adi

Mama sa lieci na alkolizmus a berie asi mesiac a pol tabletky. Ale odvtedy ma aj problemy s hnackami. Hovori, ze jej to cely den v bruchu zblnka a ide aj trikrat do dna. Vyskusala uz kopu drahych doplnkov proti hnacke , ale prejde to len na urcitu dobu a ked to doberie opät to zacne. Je to ocividne z tych liekov, ale tie brat musi, a nejaky nahradny liek na to neexistuje. Co by si nam poradil? Vopred velmi pekne dakujem.

RNG

Oprava; krutenie sa hlavy, a pridam aj hnacky, to sa tiez uvadza v bocnych ucinkoch.
Podobny je aj synteticky naltroxene.

Takze v tomto svetle kudzu je vyborna nahrada, tiez je slaby protialkoholicky, ale je regenerujuci na pecen,zdravy pre telo a nema ziadne bocne nasledky

mariana

Prosím o radu! 5-ročnej dcére dnes zistili z výteru z hrdla aj nosa pneumokoka. Lekárka navrhla neliečiť antibiotikami, povedala, že ju zaočkuje. Môže ju očkovať, aj keď momentálne toho pneumokoka má? Môže ju očkovať súčasne s očkovacou látkou, ktorá sa pichá v 5 rokoch (podľa očkovacieho plánu)? Poraďte, prosím.... Marika

milina

RNG prosim nevies daco poradit na fobie-karcinofobiu? antidepresiva vobec nezaberaju, navyse je mi z nich zle. neviem dalej uz...........

RNG

Campral je acamposate calcium, "liek" firmy Merck.
Pracuje len velmi slabo, potrebuje psychologicku podporu na ucinnost(potom neviem na co je...)
Ma hromadu bocnych ucinkov, ako vsetky synteticke neprirodzene latky:
ospalost, krytenie sa hlavy, skakanie krvneho tlaku, alergicke reakcie, nepravidelne bitie srdca, bolesti hlavy, pocit na zvracanie a vetry, dokonca zvysene tendencie na samovrazdu.
Nuz to nie je prave uzitocny liek v mojich ociach....
Myslim, ze psychologicka opora a nejaky ten lubovnik obcas a niekedy stress B pri psychologickych tlakoch je lepsie riesenie.
Na neurotransmitery(nalada, pocit spokojnosti okrem lubovnika(st John's Wort) je aj tryptophan a 5-HTP, ktore zaroven zlepsuju spanok a regeneraciu mysle.

adi

RNG-
Kedze som uz v tejto teme, tak mam na teba este jednu otazku. Tentokrat ide o mna. Mam HPV 16 a chcem s tym nieco zacat robit. Podstupila som konizaciu, po ktorej vraj virus zmizol, comu tak celkom neverim. Pise sa tu toho strasne vela, tak vobec neviem ako to riesit. Myslela som na Indonal a taktiez ty si casto pisal o doplnkoch ako selen, zinok, probiotika. Vidim, ze sa to da u teba objednat, tak co si mam presne kupit? Ak budes mat casu, tak mi to prosim presne napis, aj ako casto to mam brat. Velmi pekne dakujem.

adi

Prepac, ja som to zle napisala. Vola sa Campral.
Ona dlho nepila. Pila pred rokmi, ale prestala a po 15 rokoch abstinencie teraz opät zacala, ale hned sa spamätala, tak ja fakt dufam, ze to tak aj ostane.

RNG

Kalcium D glukarat odtucnuje, a betulin(z brezovej kory) ochranuje a detoxifikuje. Tak isto huba chaga, ktora rastie na breze.

RNG

adi, pod Campreal som nenasiel nic.
Moja zena pouzivala zmes kudzu a inych, cinsky recept proti alkoholizmu a na cistenie pecene.
Nuz chut na alkohol to velmi nepotlacilo, a co sa tyka cistenia a regeneracie pecene, sylimarin(z ostropestreca marianskeho ) je klinicky ovela ucinnejsi.
Vid protokol dr Berksona.
Na pretucnenu pecen, co je casto dosledkom dlhsieho brania alkoholu=stetoza, je ucinny lecitin a hlavne calcium glucarate