Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bartoliniho žlaza

kes

nelly123:Mne to raz doktorka uvolnila na ambulancii ihlou potlačila pár krát predpísala oleobalzam (je len na predpis)a gáfrovú masť s ichtamolom(dá sa kúpiť to je taká hrejivá.)povedala,že stále ak pôjdem na vecko potlačiť si to pokiaľ stoho niečo ide osprchovať ponatierať.Ak to teraz cítim hneď to tlačím a natieram kupujem si už len tú masť.A tá teplá sprcha to je úľava.Na operáciu už určite nie.Toto som poradila aj sesternici ktora mala ísť okamžite na operáciu už je tomu 5r a žiadna operácia.Aj ja som mala hrču ako slepačie vajce nemohla som chodiť a ta teplota.Toto bolo pred operáciou.Potom som to mala ešte raz také a to som si dala do poriadku sama a stále to mám na tej operovanej strane.No nevim ako sa rozhodneš. Daj vedieť.

nelly123

PRE KES....ahoj,nechcem pisat v ktorej nemocnici--lebo ešte neviem,kde tentoraz skončim....mam nervy,od piatku nespim,zajtra rano o 8..idem ku gynek.,čo mam povedat-som hotova,vystresovana-ked si na to spomeniem-tie bolesti,to všetko...jednu stranu nemam doliečenu a asi"(ešte stale dufam,že nie)na druhej tu prekliatu žlazu zase zapalenu!!!muž ma utešuje,že to ono nieje atd,že to je len vyražka,atd....no len vtedy to tiež začalo len vyražkou-pupačikom a potom z toho operacia,s narkozou,na histologiu-nebojte sa rakovina to nebola...len 2,5 cm cysta a ta žlaza,a že zanechali sme vam darček hematon na cele vnutorne stehno+ zadok,to nik nespomenul...ja som to mala celkovo komplikovane,znižena imunita,operovali ma pri normalnej teplote 37,2,zo zapalom ktory sa nedal liečit-až teraz čitam že sato nema operovat ked mate zapal...baby keby vidite tie fotky(mam ich uložene:O)ha ha na pamiatku)hrozne...nakoniec čo nikto nepredpokladal som sa po 11 dnoch po bolestiach,teplotach,vracani a atd,vratila k plnemu kojeniu...nellynka ma teraz 9,5 mesiaca a je mi do revu-že zase toto,ja som nebola schopna sa postarat o seba-keby nemam manžela-tak určite skončim ešte horšie....no nič,život ide dalej...tvarim sa všetko o.k,nič to pre mna nieje-ale ked len toto pišem,chce sa mi revat a zajtra u tej doktorky asi ani nevyslovim:Dobre rano a rozrevem sa,ako male baby:O)...zatial ahojček a dakujem za vypočutie

kes

Bolesť:Preboha to si kde bola?Veď to ani nieje možné normálne masaker.Ja to mávam s odstupom 18r na operácii som bola asi pred 8r.Mala som len lokálku a nebolo to až také strašné ale žiadne dalšie čistenie mala som tam niečo zavedené na samočistenie asi 3dni a antib.Moja doktorka mi odporučila oleobalzam a gáfrovú masť s ichtamolom ak cítim,že sa to začína tak si to natieram raz balzam raz mast niekolko krát za deň asi tak 1týž.
Za 8r. som to mala len 1krát dosť silné ale natieranie a teplá sprcha super pomáha.

nelly123

aHOJ,-PRE rng...PROSIM TA NIEKDE NA INTERNETE SOM čITALA-MOžNO AJ TU,žE PROTI ZAPALOM,CYSTAM JE DFOBRE NEJAKA FORMA STRIEBRA-NEVIEM čI KVAPKY ATD,AK MAš INFO O NIEčOM TAKOMTO MOžEš MI POSLAT INFO,DIKY DENNA

nelly123

...Ahojte baby.,ked tu čitam tieto prispevky(ešte ktore nemali zapal tejto hnusnej žlazy)tak sa musim pousmiat-nič v zlom...mne sa zapalilia po malej 3mesiace po porode,nechce sa mi to tu vypisovat 2x po sebe som bola hospitalizovana na gynekologii,8x antibit.priamo do žil 3 x denne,znovu zapal+komplikacie neviem skade ale 2,5 cm cysta+žlaza...operovali,malu som musela prestat kojit,za tyžden 8 kg dole,tie bolesti---porody bola tepla lazen"oproti tomu...už som mala ist do bans.bystrice-nevedeli čo so mnou-2x alerg.zachvat z antibiotik-ktore som uživala už 6 den a ja potom dostanem vysyp a začne ma dusit,v nemocnici nevedeli čo s tym...a potom doma-hroza zanechali mi tam na "pamiatku hematon velky ako dlan...je to 5 mesiacov po "supernej-odporučanej operacii,zrasty mam velke ako holubie vajíčka,siahaju až po zadok a včera večer,že čo ma to po malej"po utreti štipe,že mam vytok ešte vačšie infekci,problemy po sex.stranke nerozpisujem-je toho hrozne vela,,,,no a najvačšia SRANDA,pozrem sa chytim...a tu s prepačenim...špinu-mam zapalenu na druhej strane?????????????nemam slov...želam vam aby ste z tohoto nič nepodstupili a rychlo-rychlo chodte na nejake-pre vas vyhovujuce antibiotika-žiadne masti,oleje,oblievanie repikom,domace vyplachovanie suprovimi modernymi preparatmi-je na hovno!!!!ak vaša doktorka,nema pre vas čas,ochotu,zahmlievanie-všetko bude fajn-vymente ju...sory za vyjadrovanie,ale keby to mam popisat v reali"tak by to neprešlo-po prvej vete...do minuleho jula(inač tyžden po mojej krasnej 30)som dostala tento darček a vobec som nevedela že taketo niečo mame""""ahojte držte mi palčeky v pondelok letim k doktorke,alebo teraz na pohotovost...ahojček denna

kris -help

ahojte.mam 16 rokov a som dost vytsrasena lebo ma to pred dvomi dnami \\\\\\\\\\\\\\\"tam dole\\\\\\\\\\\\\\\" zacalo boliet taks om hladala daco na nete a vsetky priznaky mi sedia..zatial mozem chodit aj sediet tak trochu bezbolestne ale prekaza mi to.Este som nebola ani raz u gynekologicky tak sa bojim celkovo.Prosim ak mozete proadte.ci to je vazne.dakujem

kris -help

ahojte.mam 16 rokov a som dost vytsrasena lebo ma to pred dvomi dnami \\\\\\\"tam dole\\\\\\\" zacalo boliet taks om hladala daco na nete a vsetky priznaky mi sedia..zatial mozem chodit aj sediet tak trochu bezbolestne ale prekaza mi to.Este som nebola ani raz u gynekologicky tak sa bojim celkovo.Prosim ak mozete proadte.ci to je vazne.dakujem

RNG

Pupalkovy olej je protizapalovy, vitamin E je potrebny pre hojenie, ale pochybujem, ze maju taky prienik cez sliznice, ze by odstranili zapal zlazy. To je vnutorna zalezitost a na to treba brat vnutorne rozne prostriedky, nestaci len protizapalove, ale hlavne antimikrobialne s pritiplesnovymi(antimykotickymi) ucinkami

otazka

RNG, s tym pupalkovym olejom si treba to miesto potierat, alebo ten olej pit? Ci oboje? Pretoze mam takisto bolesti na tom mieste, a mam na to silne podozrenie. Pupalkovy olej s vitaminom E mam zhodou nahod doma.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bartoliniho žlaza - Fórum - ZDRAVIE.sk