Bartoliniho žlaza

mandy 3021

ahojte baby,aj ja potrebujem radu.len tak nahodou si citam nejake info o tejto svinskej zlaze.nic skoro o tom neviem.pred tromi rokmi ma tiez uspali a cistili mi to a za tri mesiace sa mi to spravilo na opacnej strane.odvtedy som brala asi 3 krat na to antibiotika, ale vzdy sa mi ti vrati.chcela by som poradit nejaku domacu liecbu,ak niektora viete.novinka je pre mna to,ze nesmiem mna to prechladnut.takze teplo,a co dalej.moj doktor ma o nicom neinformoval.myslela som ze sa s tym neda nic robit.tak poradte su na to nejake cistiacecaje,alebo lieky,alebo este lepsie homeopatika? dakujem M.

simonqa

dievcata!!!!!
hl. liek na to je ze budete v teple to znemana nehrat sa na kocky v zime a dobre sa obliekat staci aby sme aspon trochu premrzli a uz sa to zacina verte mi mala som to ja aj moja mama a ked si to vyoperujete tak hoci ste sa toho zbavili ale je to cast vasho tela a pre nic za nic tam nieje takze sa radsej chrante a ocistite si organizmus aspon raz za cas.
mne to inak len rozrezali a potom mi tam aspon 2-3 davali dren ktora mala zabranit dalsiemu takemu incidentu. a ziadne domace sposoby niesu poznam kamaratku kt. mala to uz 3x a to len preto ze 2x jej to doma praskla a nebola v nemocnici kde sa o teba postaraju aby sa tomu uz predislo:))))
takze prekonajte strch a chodte do nemocnice kde sa o vas postaraju .
ked som to zvladla ja zvladnete to aj vy:)))))
drzim palce

Ivka 1

Lucinka bude to mat vplyv na pohhlavny styk, lebo sa prestane vylucovat tekutina,ktoru potrebuje posva aby bola
pri pohl.styku vlhka. To sa da vsak vyriesit roznymi lubrikacnymi gelmi ak bude treba. Na plodnost to nebude mat vplyv ak pohlavny styk bude v poriadku a
nebude pre Teba bolestivy.
Neradila by som Ti vsak taketo riesenie
Tvojich tazkosti. Skor by si mala urobit
vsetko pre to,aby sa bartoliniho zlaza
nezapalovala. Mozem Ti poradit prirodne
produkty,ktore sa uzivaju vnutorne ale
je potrebne aplikovat ich aj na postihnute miesto a tak zapalom predchadzat.Viac na maile.

lucinkaaa

Ahojte...ja mam taky isty problem ako by. Zapaluje sa mi b. žlaza už rok...na začiatku ked sa mi zapalila mi ju rozrezali pod narkozou, len moja doktorka mi už nerobila nijake osetrenia. Zevraj sa to zahoji samo. Teraz sa mi to zas zapalilo, a neviem či si to nedam vyoperovať. Bojim sa akurat toho že este nemam deti, či to nejako neovplyvni. Aj pri milovani. Mam 21. A ked mate nejaky kontakt na dobru dok. v KE pošlite mi prosim..dakujem..

RNG

vsetky zapaly maju pricinu zamorenie tela, ci uz z potravin, traviacich splodin ci toxinov z cinnosti mikrobov v tele.
Takze zasada je cistit si telo a vyhubit co najviac skodlivych mikrobov v tele a podporit uzitocne probiotika, ktore vytvaraju v tele dalsie protilatky,a tak pomahaju obrane organizmu.