Bartoliniho žlaza

RNG

Inac tam je GSE tekute alebo v kapsuliach, roztok si urobis sama z tekuteho GSE-kvapky, ci uz kvapky do vody, alebo ako je to v tom recepte na rany, do zmesi cukru a kokosoveho oleja.

RNG

myselka, zavolaj tam, ja som tam poslal dost GSE a kokosoveho oleja a dodnes mi nenapisali z coho vybehli, takze sa nazdavam, ze musia nejaky mat.

RNG

Co tak zmes cukru, kokosoveho oleja a GSE.
Mne to zabera na vsetky hnisave rany a vyrazky.(lyzica kokosoveho oleja, 1.5 lyzice jemne mleteho praskoveho cukru a 10 kvapiek GSE max, dobre pomiesat a naniest na zapalene miesto.
Tiez iontoforeza striebra, ta ma vnutorny prienik niekolko centimetrov a striebro znici vsetky nakazy.
Ak je to kvasna infekcia, pomoze brat vnutorne oreganovy olej a kokosovy olej, tiez probiotika.
Ak je viralna, pomoze chaparal a ine antiviralne.
Ak sa jedna o bakterialnu, okrem oreganoveho oleja je aj GSE, graviola, Samento,Vilcacora, Lapacho.....
Alebo zvysenie aktivity a poctu bielych krviniek branim beta glukanmi, 3x400 mg intenzivne, 2x200 mg udrzobne.

Lusytta

Mno, ja som mala zapalene Bartoliniho zlazy obe naraz...jedna sa mi po spontanom pretrhnuti zahojila, druha sa mi opakovane zapalovala takmer kazdy mesiac pocas menstruacie vyse roka...zakazdym som s tym isla na pohotovost, pretoze sa ta bolest nedala vydrzat a stale sa mi to zapalilo cez vikend...si viete asi predstavit, ake bolo prijemne vysetrenie s menzesom a stale inym lekarom...stale mi to zaziva narezali (ta ulava!), vycistili peroxidom a do dutiny mi napchali dren s nejakym Visnovskeho balzamom...ked sa to opakovalo, tak mi raz cistli tu dutinku po hnise v narkoze, ale ani to nepomohlo...Nakoniec ma zo svrabu vytiahla moja sucasna lekarka (moj lekar si s tym neporadil), za co som jej doteraz vdacna-najprv zacala riesit podstatu problemu, a sice moje casto sa opakujuce mykozy, na ktore po liecbe mojho lekara boli VSETKY lieky prikratke...a ked sa mi bartolinka opat zapalila a prerezala na pohotovosti, pekne ma nechala vypisanu mesi8ac, kazdy den som chodila ku nej na cistenie peroxidom a nakazala mi domov kupit si taku tu tycinku na bradavice a rano a vecer si nou ranu poriadne vytierat...poviem vam, potom co sa na tej tycinke rozpustil ten ochranny obal, palilo to ako sto certov, no po priblizne mesiaci sa zacala rana zatvarat a zda sa, ze sme ten malinky zarodok, co tam stale zostaval, doslova vypalili, pri jednej kontrole mi povedala doktorka, ze moja Bartolinka vyzera ako nova, ako keby som tam nikdy nic nemala...a odvtedy sa to nezopakovalo :o))) drzim vam vsetkym palceky, kto z Kosic hlada dobru lekarku, poslem kontakt

tinik

tie lieky su volnopredajne v lekarnach okolo 100-200 sk stoja. ani ja som este nerodila a mam to. len nejde mi do hlavy ten liek co som pisala, doporucuju ho na redukciu hmotnosti a tukov v tele a co to ma spolocne so zapalom?