Chcelo by to ozivenie

alexia

vsetko je o zvyku podla mna... nech sa budes akokolvek snazit, uz nebudes mat ten isty pocit ako si mal s nou na zaciatku... proste si si na toho cloveka zvykol, aj ked ju mas rad nie si nou az tak uchvateny ako predtym.

xsinty

tak ked ich nepociťuješ alebo ked ich nepripušťaš, tak prečo si komplikuješ život? nerieš to...nechaj to tak ako to plynie...čo sa má stať, tak to sa stane...:)

hallo

to mas opet pravdu a nevies ako by sa to dalo zistit ako mam nato prist? lebo ja nepocitujem nejake nedostatky alebo si ich aspon neprispustam

xsinty

chlapče ja to inak nevidim, ale mám pocit, že tebe niečo chýba...a ani sám nevieš čo...ja by som sa napr. na začiatky nevracala...vzťah je o tom, že sa to niekam rozvíja dalej...o čom to je ked si stále na začiatku?

hallo

nie nic mi nepovedala vyzera ze je stasttna celkom ze je to tak ako to je ale mensie ozivenie nezaskodi mat znova ten pocit ako ked sme zacinali chapes nie

xsinti

a tvoja priateľka s tým nie je spokojná??? niečo sa jej nepáči?my s mojim priateľom sme sa tiež chodili prechádzať a celkom nás to bavilo...alebo, ked sme boli unavený, tak sme to niekde zakončili a tak...a disky sme akosi v poslednom čase obmedzili...nejako nás to prestalo baviť a asi sme z toho vyrástli...radšej si zájdeme na dobru večeru s dobrým vínkom...ale to sme my...každý má iný postoj k životu a ako ho strávi...a neviem čo sa jej na tom nepáči, mala by byť spokojná, že je s tebou a ked ťa miluje, tak to stačí a je jedno...či v tom bare ste boli už niekoľkokrát...chodievajte a robte to čo sa vám páči a vôbec nevadí, ked sa to bude párkrát opakovať.., pretože vymýšľať stále nové veci vás aj tak časom prestane baviť...a ked nemáš chuť a nechce sa ti niečo nového vymyslieť, tak jednoducho kašli na to a len tak sa poflakuj-lenoš...a teraz ked je vonku zimka, tak je aj tak najlepšie doma pod teplučkou perinkou :)

hallo

ved to vsetko robim co pises ale myslim ze ked sme spolu skoro kazdy den a vetsinou ideme sa prechadzat niekam sa zabavit a podobne tak to nejako ozivit