Priberanie na zadku a na stehnach

Príspevok v téme: Priberanie na zadku a na stehnach
alexxxia

...priberanie na stehnach a na zadnych partiach je moj vacny problem.. neviem co s tym mam robit, ked sa zdravo stravujem a snazim sa schudnut z tychto problemovych partii tak schudnem jedine len tak z bruska, aj ked s nim som vcelku spokojna lebo skoro nikdy na nom nepriberiem.. uz fakt neviem co mam robit, beham a cvicim vela cvikov na dolne partie ale nic nepomaha.. tak poradi mi niekto ako sa zbavit zbytocnych kil z dolnych partii? :-)

alexxxia

..no asi sa pridam aj ja k vam co drzia tu zaujimavu dietu :-) mas pravdu, asi by som mala upravit jedalnicek.. niekedy je totiz tazko odolat maskrtam :-)treba len viac pevnej vole.. vdaka za odpoved :-)

nanus

ahoj.. ja som mala vecne tento problem... hore ako spageta a dole ako gula... zadok, stehna boky-moje vecne trapenie.. zacala som cvicit, chodim na vsetky druhy aerobicu, ale najviac sa mi osvecil aerobic class alebo P-class.. tie su zamerane na tieto problemove partie.. a taktiez je potrebne upravit jedalnicek.. ja sa snazim jest pravidlene 5-krat denne v malych davkach a po 18h uz nejem nic, vela pijem.. a padam vysledky, aj celulitida je uz na ustupe.. no a od pondelka idem vyskusat tu zaujimavu dietu, co je tu na fore.. raz som ju uz skusala, ale po tyzdni som to vzdala, lebo som bola v tom sama, teraz to vyzera, ze sa dohodneme viacere, tak to pojde snad lahsie.. ked si das naozaj zalezat na jedalnicku a pohybe (na ten aerobic chodit tak 3krat do tyzdna), tak neverim, ze to neppojde.. totiz ked len cvicis a jes akoby nic, tak to nepomoze a to iste naopak.. je najlepsie cvicit aj sa dobre stravovat. Ja viem, ze je to hroza, tiez som bola leniva vzdy a nechcela som taketo dristy pocuvat, ale je to skutocne pravda, mam to vyskusane... za posledny mesiac som schudla 4kil a na mojich bokoch je to fakt vidno... skus to.. mozes sa k nam pridat, sme v doskusii ZAUJIMAVA DIETA... pod k nam, a spolu budeme bojovat :)