Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Skúsenosti s NN ADD BUST

Monča2522

Ahojte, ja som tabletky NN ADD BUST brala, vlastne stále ich beriem, ale účinok sa neprejavil absolútne žiaden! Nekupujte ich, je to zbytočne vyhodených 40€. Radšej si dajte tieto peniažky do pokladničky a našporte na silikóny. Ja už šporím :)

gigis

Ja to beriem už vyše mesiaca a žiadny efekt ani ten najmenší....Pochybujem, že sa niečo zmení dokedy vyberiem všetky, zbytočne vyhodené peniaze...Ak by sa zmenilo tak napíšem ale neverím

Limonadka26

Nič v zlom, ale ja osobne by som takéto "preparáty" asi nebrala. Rakovina prsníka je dnes najčastejším typom rakoviny u žien, takže, asi tak.. človek nikdy nevie

Luci171

Ahojte, kúpila som, vyskušala, a mala som z toho tie zle priznaky, hnacky atd takze uz to brat nejdem. brala som to mesiac takze je tam toho este na tri mesiace. prosím vas baby, ak máte niektora zaujem, napíšte mi na mail, dám vám to za polovicnu cenu samozrejme nie z celkovej ale uz len z trojmesacnej co je 90 piluliek. budem rada ked sa toho zbavím.

Amirela

Ja som celkom spokojná, tiež sa mi nejak prsia nezväčšili, ale sú plnšie a pevnejšie, žiadne vedľajšie účinky som nemala a to som ich brala 4 mesiace. Je to dosť individuálne pri každej jednej.

Saška

ahoj ja by som si chcela tiez objednat tieto tabletky ale neviem ci sa to oplati a este by som sa chcela spytat ze ci to pride diskretne zabalene???

katka70

ninusinka24 ahoj,čítala som tvoj príspevok,ja by som tiež vyskúšala tabl.ale beriem antikonc.nevieš či sa to dá miešat?,niekto vraví nie,a dá sa to kúpit v lekárni?alebo vieš odporučit odkial objednat? Dakujem!

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Skúsenosti s NN ADD BUST - Fórum - ZDRAVIE.sk