Skúsenosti s NN ADD BUST

ninusinka24

Ja som sa rozhodla pouzivat Add bust hlavne z toho dovodu, ze som schudla a nespravnymi dietami som prisla aj o moju pychu:)...Tieto tabletky som uzivala asi mesiac, ani som nedobrala cele balenie a moje prsia su spat a aj vacsie, preto vam ho baby len vrelo odporucam!!....Ani som neverila, ze by mohli pomoct nejake tie tablety, ale bola som dost zufala a preto som sa ich rozhodla vyskusat a vyplatilo sa!!...

jucuska

ahojte,chcela by som aj ja vyskúšat tieto tabl.lenže ja beriem antikonc.-Yaz,tak teraz možem popri tom brat aj tieto tabl?alebo treba antikonc.vynechat,vie mi niekto poradit?...dakujem!!!

misena27

Ahojte, kupila som si tabletky add bust, najprv mi aj trosku pomohli, videla som ze mam prsia trosku vacsie, ale po mesiaci a pol pouzivania mi bolo zle od zaludka,nevedela som ze je to z nich. Vysadila som ich a zaludok ma prestal boliet, takze ich nedoporucujem.

selma

ahojte,ja breiem taraz 2týždne tablety nn bust a možem povedať že prsia mám trochu plnejšie,ale plet sa mi zhoršila no neviem či to z toho,ked doberiem cele tablety tak potom napíšem aky bol vysledok!

shai

Ahojte, ja by som sa chcela spytat ci niektora z vas, ked to dobrala nemala pocit jojo efektu,... ci tie prsia ostanu zvecsene po dobrati alebo to trva len kym ich budem uzivat? a este jedna otazka... konzultovala to niektora s doktorom?? co si o nich mysli?

mnamka23

ja to mam odskusane je to ok...minimalne mi to spevnilo poprsie a menstruacia ma uz tak netrapi bolestou ...a co je este fajn nechty a vlasy mam teraz pevnejsie :-)
zohnala som to tu Odakz odstraneny

mnamka257

to je pripravok na zvacsenie prs?podla mna v tomto pripade je to len reklamny trik, zabera asi iba plastika, alebo vypchavky

tatiankaa

ahoj zeny,
prave som si objednala tabletky NN ADD BUST
...dufam ze mi aspon kusok pomozu.
Citala som ,ze by ste potrebovali vediet stranku na ktorej sa daju zohnat takze
ja som tieto tabletky nasla na
-odkaz odstránený- alebo
Odkaz odstraneny
Skuste ich vyskusat :)

bibsss

ahojte, chcela by som si objednať cez internet tieto tabletky. No zišlo by sa mi pár rád od vás, ktoré ste to už brali a máte s tým skúsenosti. Beriem totiž aj hormonálnu antikoncepciu a chcela by som sa spýtať či by som ju mala vysadiť na tú dobu čo budem brať tabletky alebo nie. Poradila by som sa s tým aj u môjho ginekológa, ale je mi to tak povediac "trápne" hovoriť mu o tých tabletkách.. Je to nutné informovať ho o tom? A nevadí že až o pol rok dovrším 18-rokov? Odpovede mi prosím vás posielajte na mailovú adresu: N.o.r.m.a@azet.sk
Dakujeeeeeeeeeem :-)