Skúsenosti s NN ADD BUST

mesiac+

Ako som už písala...mne to zabralo, keď som to brala tak očividne som ich mala veľké...aj manžel mi povedal či mám krámy celý mesiac lebo boli fakt ..big...ale na každého to zaberá inak...na akné mi to veľmi nepomohlo...ale v poslednom čase som dosť ospalá..tak teraz idem zisťovať či to je z tých látok v tabletkách alebo z niečoho iného...brať aj tabletky aj HAK je veľmi odvážne lebo obe pôsobia určitým zmyslom na hormóny, tak bacha.....myslím, že sa nedá povedať všeobecný účinok....každý na to bude reagovať inak....

lucky18111

Zajtra doberiem poslednú tabletku, pekne podstivo som ich brala..musim povedat, dufala som, ze to bude väčšia zmena, no urobilo to len 1cm po obvode. Tak nic moc, jasné pevnejsie su a citlivejsie. Beriem popri tom aj HAK.
Najlepsie bolo ked mi priatel povedal\"nejak sa ti o centy zväčšili prsia\" no popri tom o tychto tabl.ani nevedel:)asi tak, nabuduce skusim nieco iné...

SSIISS

AHOJ SLECNY.....TAK CO JE TO OTOM PRAVD...
ROZMYSLAM NAT TYM ALE NIESOM SI ISTA TAKKTO TO MAL NAPISTE AKO TO FUNGUJE....
LEBO NIEKTO PISE ZE NEVIDEL ZIADNU ZMENU A JA BY SOM SA OKLAMAT NECHCELA..
NEIDE O PRACHY, ALE O TIE TABLETKY..DAKUJEM..SIMONA

mesiac+

Caute. V lekárňach tento liek (Add bust) nemajú...asi nikde. ja som si ho objednala cez internet, došlo mi to do dvoch týždňov...cena s balným asi okolo 40 Eur. Musím povedať , že na mňa to malo okamžitý účinok. Po vysadení antikoncepcie mi prsia tak zmľandraveli...tieto tabletky účinkovali na mňa okamžite...po pár dňoch mi prsia zpevneli, tak sa mierne \\\\\\\\\\\\ \\\"postavili\\\\\ \\\\\\\\\\"(ob razne) a som spokojná, sú plné a konečne môžem chodiť v niektorých tričkách aj bez podprsenky..beriem tak jednu tabletu denne ...nikedy aj zabudnem..a myslím že aj tie vyražky sa lepšia....

mesiac+

Caute. V lekárňach tento liek (Add bust) nemajú...asi nikde. ja som si ho objednala cez internet, došlo mi to do dvoch týždňov...cena s balným asi okolo 40 Eur. Musím povedať , že na mňa to malo okamžitý účinok. Po vysadení antikoncepcie mi prsia tak zmľandraveli...tieto tabletky účinkovali na mňa okamžite...po pár dňoch mi prsia zpevneli, tak sa mierne \\\\\\\\\\\\ \\\"postavili\\\\\ \\\\\\\\\\"(ob razne) a som spokojná, sú plné a konečne môžem chodiť v niektorých tričkách aj bez podprsenky..beriem tak jednu tabletu denne ...nikedy aj zabudnem..a myslím že aj tie vyražky sa lepšia....

*wera*

ja som tieto tablety brala dokonca aj 2 tablety na den ale ziadana slava sice prsia sa mi trosicka zvatsili ale to bolo sotva vyditelne ak vobec skoda penazi a ak som ich dobrala tak sa prsia o to co zvatsili tak potom zmensili.....uz by som za to peniaze nevyhodila to urcite!

yanna

A vie mi niekto poovedat v ktorej lekarni v Batislave by som to mohla zohnat? lebo uz mam taku skusenost, ze ked sa nieco ma dat kupit v lekarni, vacsinou mi vsade povedia to nemaju... dakujem:)