Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neustale grganie

Príspevok v téme: Neustale grganie
soft

Ahojte, posledne 4 tyzdne ma trapi neustale grganie. Nie je to take normalne nechutne ako to robia chlapi ale proste stale sa mi uvolnuje mnozstvo vzduchu, nema to ziadny pach alebo tak, len to stale vychadza hore. Ak sa to snazim kontrolovat a ten vzduch zadrziavam, mam strasne tazky zaludok, ako keby som zjednla aspon 4 poriadne porcie reznov.
Prosim vas, viete mi niekto poradit ako sa toho zbavim a cim to vlastne je????

nene77

ahojte, ja som pred 2 mesiacmi absolvovala gastroskopiu lebo som uz dlhsie mala problemy (ubytok hmostnosti, nevolnost, bolest na lavej strane brucha, naduvanie, tazko po jedle,...)lenze odvtedy sa mi neustale grga :( a to nie len po jedle, ale vazne skoro stale, ci sa napijem alebo najem...je to normalna reakcia po gastroskopii? lebo mne to normalne nepripada...:(

nene77

ahojte, ja som pred 2 mesiacmi absolvovala gastroskopiu lebo som uz dlhsie mala problemy (ubytok hmostnosti, nevolnost, bolest na lavej strane brucha, naduvanie, tazko po jedle,...)lenze odvtedy sa mi neustale grga :( a to nie len po jedle, ale vazne skoro stale, ci sa napijem alebo najem...je to normalna reakcia po gastroskopii? lebo mne to normalne nepripada...:(

jurko565

RNG diky za info,

takze myslis ze mi ten betain HCL pomoze? skusal som i koloidne striebro, probiofix ,aloe vera a nic z toho..zo striebra mi bolo len horsie..

pozeral som kde zohnat ten betain a nic som nenasiel .. nemas nahodou nejake info kde sa predava napr. aj cez internet?

dakujem

RNG

jurko, kyselina konzervuje a zabija kvasne a hnilobne bakterie.
Ked dostanes nejaku zaludocnu nakazu, vcitane jednodennej "zaludocnej chripky" a podobne, mozes mat na roky poskodenu vyrobu kyseliny=hnitie a kvasenie v zaludku, co vyvolava palu, podvyzivu, znizenu imunitu atd.
Dodanim kyseliny sa ti napravi travenie, zamedzi hnitiu a otravovaniu tela hnilobnymi produktami, taktiez sa vybiju v zaludku ine bakterie, ktore by sa inac s jedlom dostali do criev a tam skodili dlhe roky.

jurko565

RNG dakujem za odpoved,

takze si mam zohnat ten betain? tento problem mam uz presne rok.. a co mi sposobuje tu nevolnost v zaludku to ze mam malo kyseliny v zaludku?

Uprimne sa uz bojim ze sa z tohto kolotoca nikdy nevyliecim ani neviem preco .. uz to trva rok ale stale je to o tom istom

RNG

ako som povedal, grganie=kvasenie=nedostatok kyselin. o rozhodne nevyliecis neutraslizovanin aj toho maleho zvysku kyselin, co ti pali v krku.
Prave naopak, treba doplnok kyselin, napr betain HCl.
Ale to by si mal mat ineho lekara na to, z inej skoly.

Samozrejme, bez kyselin sa v zaludku tazkostravitelne veci len kazia, takze znacnu cast jediel nemozes ani jest.
S doplnkom kyselin sa to ale napravi.

jurko565

dobry den,
taktiez vela grgam ale je to aj spojene s nevolnostou v zaludku.. akosi mi uz nechuti jest tak ako niekedy a mastne ale prilis presladene jedla uz nemozem ani citit.. rano mi je velmi nevolno co ma obmedzuje bral som helicid a ganaton na predpis lekara.. trochu to polavilo ale nie moc a teraz je mi este horsie.. co mam robit? dakujem

labuznik

posledne tri tyzdni trpim neprijemnym grganim, ktore neviem ovladnut. Pri napinani, ktore sprevadza grganie citim bolest v trojuholniku, viac vlavo. Pomerne casto mavam v ustach pocit horka. Lekar mi naordinoval helidid, pri jedle anacid, ale vysledky su nepatrne. Som z toho nervozna.

RNG

sii Na zastavenie kvasenia v zaludku, ktore je sposobene nedostatkom kyselin som uz mnohokrat odporucal hlavne Betain HCl alebo Pepsin HCl, a potom pripadne aj ine enzymi na pomoc travenia v crevach

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.