Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Panická porucha

luuca

danculka mňa môj priateľ pred 3 mesiacmi kvôli môjmu problému nechal.... nevedel pochopiť že keď mi je zle tak chcem byť sama...

luuca

ahoj som tu na tomto fore nová a bola by som rada keby mi niekto pomohol s mojím trápení. už od roku 2001 mám že vraj PP ale až roku 2006 som navštívila Psychiatra aby mi nejako pomohol nekoľko ma to obmedzovala pri práci. brala som cipralec asi rok a potom som ho postupne začala vysádzať. teraz po osmich mesiacoch sa mi to vrátilo znovu tak mi predpísal opať copralex a iíxel. bolo mi z tých liekov teda neuveriteľne zle. tak som zašla znovu a povedala som že ten Ixel chcem vysadiť no je mi stále na nič aj z toho cipralexu. neviete mi poradiť ako je možné že pred tým som ho znášala bez problémov a naraz mi je je z neho zle??? Ďakujem za rýchlu odpoveď

princess26

zažila som niečo podobnémala som pocit omdlievania,stuhla mi spodná časť tváre,jazyk,nemohla som rozprávať po pár minútkach to prešlo.Potom som dostala krče do prstov,neviete mi niekto poradiť?

dyta

Dobry den! volam sa edita a trpym panickou poruchou a uzkostnymi stavmi uz 3 roky, brala som rozne veci ( cipralex, pomohol no pribrala som,potom, wellbutrin, anitriptilin, lexaurin,prozac- ten bol uplne hrozny) Byvam v Londyne a tuna ma doktori trochu odsuvaju na bok, nemaju cas...tak berem momentalne seroxat 10 mg, ale stale sa citim na nic, co by ste mi poradili, mam zvysit davku ? nepriberem? alebo som este pocula o zoloft, zevraj je dobry a nepribera sa od neho..tak neviem, za radu dakujem

elessar

DANCULKA, JANKA...najdite forum "depresia" a pytajte sa tam. samozrejme pomoc existuje, konkretne otazky sa Vam buidem snazit zodpovedat na spomenutom fore. dovtedy hlavicky hore, bude fajn :)))

elessar

DANCULKA, JANKA...najdite forum "depresia" a pytajte sa tam. samozrejme pomoc existuje, konkretne otazky sa Vam buidem snazit zodpovedat na spomenutom fore. dovtedy hlavicky hore, bude fajn :)))

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.