prosim :((

Príspevok v téme: prosim :((
hankaa

ahojte..viem,ze mj problem nesuvisi zo zdravim,ale aj tak by som potrebovala radu..tyka sa to skoly..konkretnejse znamok..kedze sa teraz znamky zapisuju na internetovu ziacku knizku,matke nijaku znamku neutajim..niee sanca..ked ma ten kod od ziackej..:(
ale ten kod som vcera skryla,lebo mam tam uz 2 trojky...matka vcera chcela vidiet znamky,ale nemohla najst kod..ale ona vie ze som to skryla ja..
dnes mi hovorila ze ked pride z roboty chc mat kod na stole..
ale ja jej ho nemozem dat,lebo ona na mna za trojky ziape chce aby som sa ucila na same 1 ale ja zato nemozem..:(
co mam robit?bojim sa velmi

ethel

Krásny večer aj tebe,daj mi zajtra vedieťako si dopadla!Ozvem sa večerom okolo 20:00..A hlavne sa neboj,si šikovné,múdre dievčatko,tak to každému ukáž!

ethel

to si na tom ešte fajn...ja som odpadávala pred tabulou od strachu aj som si raz grcla:-)))) Pred hodinou si to prečítaj,nadýchni sa a povedz,si,že im to nandáš,lebo to vieš!Nevšímaj si v triede nikoho!Budem ti držať palce aj na nohách!!!

hankaa

ja by som sa aj prihlasila,a opravila..ale vies..ja mam stym dost problem...ked mam ist odpovedat dostanem okno..hvorim kazdu 10 vetu..rozmachujem sa rukami,neviem sa vykoktat,dristam totalne blbiny...
ja skor pisomky..
a co mam robit aby som niecomu takemu predchadzala??iank zajtra ma to asi bude cakat..prvykrat za tento skolsky rok..ODPOVED...som 19 v triednej knihe:((

ethel

hanka...to škola ešte nie je všetko čo ťa v živote neznesitelné stretne...Ja keby som vedela,že niekto dáva na vysvečku len 3 tak sa na jeho predmet učím ako na nič iné a dokážem mu ,že mi musí dať aspoň 2!Oprav si tie 3 a daj mi vedieť,ja ťa fakt pochválim!:-))

hankaa

to som niekedy robila aj ja ale moja matka to nikdy nezistila,lebo ma pomalsiu logiku..a do techniky je antitalent...
:))ja som velmi rada,a potesilo ma velmi co si napisala..dakujem..len ma skru tie trojky,ale najhorsie je ze uz teraz viem,a viem to podla ucitela ze budem mat z jedneho predmetu 3 na vysvedcku..lebo lesie znamky ako 3 nedava...:((
no nevem ako to vsetko zvladnem..
boze preco je ten zivot tak neznesitelne kruty

ethel

Presne preto ti ocko rozumie!
A nestačilo by ti aj to,že ťa pochválim ja?Lebo ja som fakt rada,že si taká šikovná na 2!:-))a zbytočne ju neprovokuj,to nie je o spravodlivosti,to ju len viac vyhecuje,že ju neposlúchaš...moja malá to robí tak,že kým sme v robote,zapne si net a keď sa blížime domov,tak sa tvári,že sa učí:-))A ja sa tvárim,že o tom neviem:-)

hankaa

aj mne zakazuje pc..ale ja jej mozem vies co...aj tak si ho zapnem..az ked mam pocit ze jej nervy rupnu,vtedy ho vypnem..rada provokujem..ona..tak mozem aj ja..preco by nie??spravodlivost musi byt!!!
mne by netrebalo ziadny darcek,stacilo by mi ze wow si dobra len tak dalej..ziadne povzbudenie nic,a to ma od toho ucenia odpudzuje..preto som pred nou skryla kod od ziackej...
doraz je doma,to budu pindy..:((
a neviem v akom certe ma tie vysvedcenia,keby som vedela tak by uvidela co urobim..
ale viem ze moj otec nebol najlepsi ziak..mozno preto ma vie pochopit.ze??

ethel

po tej 4 som zakázala pc:-)))Vieš ja mám nevýhodu,že sa neviem dlho hnevať,ale tváriť sa musím:-)
To je chyba,že ťa nevie pochváliť!:-( Ja aj darčeky vtedy kupujem:-) Preto sa snaží....Skús pohladať jej staré vysvedčenia...a ako sa učila horšie,tak si to ako matka už uvedomila,že flákala školu a preto chce mať z teba 1!Ja mám kolegyňu takú čistú 1 od základky a vieš aká je v praxi?? Chladná,pomalá,....