Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Stuzkova a nechty?

Kikuska8081

Dunajská Streda
Gélové nechty, Japonská manikúra, UV laky za najlepšiu cenu. Tel-0908474552. Zselés műköröm, Japán manikűr, UV lak zselé a legjobb áron.. Tel -0908474552

Slaninnka

ja som za to aby si sa netrapila s tym pokial si to davas prvy krat a niesi zvyknuta,lebo aspon mne to prvych par dnivadilo a bola som nemotorna,takze ak v tom nevies "chodit" porad sa s kozmetickou-manikerkou ako upravit tvoje tebe vlastne nechty,a budes sa aj ty lepsie citit

satinda

ahoj, juva, ak to xeš len na 1 príležitosť nalep si len umelé, za týždeň ti odpadnú.Síce nemám stužkovú, ale mám akrylové, som spokojná, gélové mi moje celkom zničili,(tiež som si obhrýzala). Teraz sa to nedá, lebo asi by som si vylámala zuby:)))inak keď teda xeš nejaké trvalejšie fakt radím akr. krásne ti budú odrastať pod tým tvoje

evul

juva: Ide o to, aby si sa na stuzkovej citila dobre. Ak nie si na gelove zvyknuta, kasli na to - dlhe nechty dost zavadzaju, ak ich mas prvykrat, a sustredit sa cely vecer na nechty, ked to ma byt o tom, aby ste sa zabavili atd.sa neoplati... Ja som mala "svoje" - mam ich makke, takze musim nosit kratke, a tusim nejaky jemny bledoruzovy lak... Skus sa poradit s kozmetickou. A zvyrazni na sebe viac to, co mas pekne prirodzene - nikto nebude riesit, ake mas nechty :) Tak nech sa vam to podari :)

amalia

budem mat tiez stuzkovu a ja si dam upravit len moje nechty, mam ich pekne, dlhe... ale plno mojich spoluziacok si da gelove...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Stuzkova a nechty? - Fórum - ZDRAVIE.sk