neviem sa rozhodnut!

Príspevok v téme: neviem sa rozhodnut!
zuza

mam slovami povedane naj kamaratku.ale uz neviem co robit neda sa s nou normalne rozpravat stale rozprava len o sebe aka je pekna atd....ked sa jej chcem zdoverit s nejakym problemom vobec ju to nezaujima.ale kedysi nebola taka.urcite kazdy by sa na nu ....... ale kamaratime sa uz nejakych par rokov a je mi to luto.neviem co robit

zuza

dakujem moc za odpovede.a este nieco....ja som jej to vela krat hovorila aj som sa snazila,ale ona sa vzdy zamiala ze to nie je pravda.ale ked jej to aj poviem aj tak je to moja vina.

tima

ahoj. aj som mala taku istu kamaratku, ona si myslela ze je najdokonalejsia osoba na svete, a proste bolo toho viac. nechcela som stratit nase dlhorocne kamaratstvo tak som to vsetko znasala aj ked som jej povedala co sa mi nepaci. naco by ma pocuvala ked ona mala "vzdy" pravdu. az po niekolkych skusenostiach(podrazoch, sklamaniach) a po rokoch som sa konecne odhodlala to vsetko ukoncit, ani nevies aky mam teraz lepsi zivot. ak si uvedomi ta tvoja kamaratka to co jej povies, myslim si ze jej daj sancu, ale ak sa nic nezmeni. nepokaz si niektore chvile v zivote. pretoze to sa tiez tak zacalo.... prajem ti aby si nestretla taku kamaratku ako ja, ale ktora bude pri tebe stale stat a nebude mysliet len seba.

ifka

Skus sa s nou o tom porozpravat, ked ste dobre kamaratky mala by to pochopit. Mala by si jej to ale povedat jemne a citlivo, lebo ludia neradi pocuvaju na seba negativne veci...ked to na nu cele vyhrknes mohla by sa urazit a odmietnut sa s tebou o tom bavit. Ale prave konstruktivna kritika od kamaratov je dolezita, z toho je jasne, ze ti na nej zalezi a ze si k nej fer, ked jej dokazes povedat aj to, co sa ti na nej nepaci.